• gael monfils'in çim kort versiyonu.
  • bu stille çok ileri gidebileceğine inanmıyorum ama nadal ile çılgın bir maç çıkarıyor şu an. izleme şansı olan herkes izlesin derim. ilk servisi hatalı atınca ikinciyi daha da hızlı atan bi çeşit deli, harlem globetrotters tenisçisi gibi bişii.
  • wimbıldında nadal'ın içinden geçmiştir.
  • an itibariyle file önüne kazdığı hendekten ispanyol mevzilerine bombardımanını sürdürmekte olan piercingli dile sahip abimiz.
    izlemesi çok keyifli bir oyun oynuyor.
  • şu an nadal'ın anasını ağlatan sempatik tenisçi. uzun zamandır bu kadar zevkli tenis maçı izlememiştim. buradan kendisine teşekkürleri borç bilirim.
  • servisinde puan kazandığı toplarla tekrar oyuna başlama gibi bir totemi var. ball boy'larda şaştı bu işe sözlük.
  • an itibariyle bu adam dünya sıralamasında marsel ilhan'ın 20 sıra gerisinde, düşünün adaletsizliği.
    vakti zamanında hiç bir dişe dokunur başarısı olmamasına rağmen yarı fransız nicolas kiefer'in tarzını acayip beğenirdim, şansa bak ki bu koçta almanya adına oynuyor.
  • nadal la birden fazla kez karşılaşıp h2h de önde olan ikinci tenisçi... corretja ve hrbaty de önde bitirdiler ama 2005 ten önceydi tüm maçlar. davydenko ve brown 2005 sonrası maçlar yapıp öndeler
  • servis-vole oyunlarıyla doksanlı yılların tenisçilerini özleten bir güzel "ağır saçlı" abimizdir.

an itibariyle wimbledon'da hewitt'i setlerde 2-0 ile inletmektedir. o hewitt ki, daha 2 gün önce çekirdek gibi wawrinka'yı wimbledon çimlerine gömmüştü ve gayet formdaydı. maç 2-0 dan döner mi bilinmez ama izleme imkanı olanlara önerilir.
  • futbolda ronaldinho ne ise teniste de dustin abimiz odur. ekran başında maçta ben olsam şunu yapardım bunu yapardım diye hayal ettiğim her şeyi gayet cool bir şekilde icra ediyor.
    tanım: izlemesi son derece zevkli olan tenisçi
hesabın var mı? giriş yap