şükela:  tümü | bugün
11657 entry daha
  • açıkcası bugun bir mikrar milat oldu benim için senin hakkındaki düşüncelerim. bugün farkettim ki mevzu ne kendimi yanlış anlatmam be o ne şu. gerçekten bunlar olsaydı mesele beni araştırma gereği duyardın neden sorusunu sorardın. o yüzden beni tanımadığın için değil sevmedin için tanımıyorsun.
  • li ku yî? gel. ez şewitandina.
  • sen yokken ruhum üşüyor biliyor musun?
    üzerimden battaniyem çekilmiş gibi oluyorum..
    seni unutmak için olmayacak adamlara fırsat veriyorum, insanlara bakın deniyorum olmuyor demek için birilerini alıyorum hayatıma seni anlamasınlar diye..sırf onlarla olmasın diye türlü bahaneler uyduruyorum yine yönümü sana dönüyorum..olmuyor kopamıyorum senden yörüngenden çıkamıyorum o satürn halkaları gibi etrafında dönüp duruyorum..gidiyorum kısa bi süre sonra bakıyorum ki kaldığım yerdeyim kendimi senden kurtaramıyorum uzaklaştıkça yakınlaşıyorum aslında, kimsenin senin gibi olmadığını gördükçe daha çok seviyorum seni..
    ah en yakın arkadaşa aşık olmak ah atlasam kör kuyu, atlamasam sürekli kenarda düşmeden dengede durma hali..
  • bugüne değin yaşadığım ilişkilerde, bu ilişki ister uzun sürsün isterse oldukça kısa, ilişkiye dair hiçbir şeyi atmadım. çekilen her fotoğraf, yapılan her şey anı kalsın istedim. çünkü ayrılıktan dolayı hüzün yaşasam da o malzemelerin ilerleyen senelerde bana hem hüznü hem yaşanılan mutlulukları hatırlatmasını istedim.

hayatımda ilk kez birinin bana aldığı her şeyi atacağım. ben de inanamıyorum ama çok acı verdi senden ayrılmak. gerçekten sana çok değer veriyordum bunu da biliyordum ayrılırken ama açıkladığım nedenlerden ötürü mantığımın ağır basacağını düşünmüştüm. bana aldığın ajandayı görüyorum her gün masamda 2018'e girdik ama sen yoksun. canım çok acıyor ajandaya baktıkça. her sabah işe giderken bu şarkıyı dinlemeye başladım. hani sözlük kullanıcı adımı öğrenince çok üzülmüştüm ya. o kadar çok istiyorum ki bu yazıyı okumanı. bana dön demiyorum sana, barışalım demiyorum. yalnızca sana ne kadar değer vermişim görmeni istiyorum.

atacağım dedim ama... geçen gün işe giderken kravatı unutmuşum. senin bana aldığın kravat iş yerindeydi, takamadım. atacağım dedim, atamadım. baktım, düşündüm. yaptığın organik yoğurdun kabı halen dolabımda, atamıyorum.
  • çok küçüksün, çok masumsun sana bakınca kendi çocukluğumu görüyorum. günlerdir aklımdan çıkmıyorsun, günlerdir geceleri ağlıyorum ben küçük kız.seni görmek bana acı vermeye başladı. ayağında ayakkabın bile yok, bu durum için kendimi neden suçlu hissediyorum ? oysaki ben seni tanımıyorum bile.

okula gitmen gerekirken sen çalışmak zorundasın, bunu kabullenemiyorum. mutlu olmanı istiyorum, diğer çocuklar gibi gülmeni. ne zaman karşılaşsam yüzünde yorgun bir ifade var. bunu gördükten sonra ben nasıl mutlu olabilirim ki? sıcak evimde nasıl huzurlu oturabilirim. keşke zengin olsam, keşke hayatını değiştirebilsem. senin için birşeyler yapmak istiyorum, mutlu etmek istiyorum, umarım yakın zamanda imkanım olur buna. sadece biraz sabret.
  • üçünüze de birer yelpaze yollayacağım.
    istediğiniz gibi değerlendirirsiniz artık..
270 entry daha