şükela:  tümü | bugün
14798 entry daha
  • açıkcası bugun bir mikrar milat oldu benim için senin hakkındaki düşüncelerim. bugün farkettim ki mevzu ne kendimi yanlış anlatmam be o ne şu. gerçekten bunlar olsaydı mesele beni araştırma gereği duyardın neden sorusunu sorardın. o yüzden beni tanımadığın için değil sevmedin için tanımıyorsun.
  • sen yokken ruhum üşüyor biliyor musun?
    üzerimden battaniyem çekilmiş gibi oluyorum..
    seni unutmak için olmayacak adamlara fırsat veriyorum, insanlara bakın deniyorum olmuyor demek için birilerini alıyorum hayatıma seni anlamasınlar diye..sırf onlarla olmasın diye türlü bahaneler uyduruyorum yine yönümü sana dönüyorum..olmuyor kopamıyorum senden yörüngenden çıkamıyorum o satürn halkaları gibi etrafında dönüp duruyorum..gidiyorum kısa bi süre sonra bakıyorum ki kaldığım yerdeyim kendimi senden kurtaramıyorum uzaklaştıkça yakınlaşıyorum aslında, kimsenin senin gibi olmadığını gördükçe daha çok seviyorum seni..
    ah en yakın arkadaşa aşık olmak ah atlasam kör kuyu, atlamasam sürekli kenarda düşmeden dengede durma hali..
  • gelen gideni elbet aratır
  • artık unuttum düşünmek istemiyorum diyorum ama rüyalarımda buluyorum sesini. yeter artık; ya gel ya da gel!

”kimden kaçıyoruz, kendimizden mi? ne olmayacak şey!

(bkz: mevlana)
  • piç ettin...
  • üçünüze de birer yelpaze yollayacağım.
    istediğiniz gibi değerlendirirsiniz artık..
  • gercegine .ıçayım. gercek hayattan sogutuyor.

hayvan vidyolari izliyorum. onlar kurgu degil. gecmisten kalan tek sey.
5089 entry daha