• her şey biteli 2 yıl oldu. ee sen de çocuk değilsin ki neden hala aynı konuda yalanlar duyuyorum senden? hayır doğrusunu söylesen ne yapabilirim bu saatten sonra? üzülüyorum senin için, büyüsen keşke artık...
  • patlasın havai fişekler, gelsin dansözlü, yanarlı dönerliler!!!
    bence yetmez,
    yansın asfaltlar yurdun dört bir yanında, çalsın davullar, zurnalar;
    (oynamasın ama kızlar, maazallah:)
    kimler doğmuş bugün kimler...

zorluğumda nefes, mutluluğumda can olan pek kıymetlim;
    ailemizin çok bi kral ağabeyi,
    istanbul semalarının ağır adamı,
    istanbul’lu abisine de hiç laf söyletmeyeni.
    gördüğüm en deli tespit insanı,
    tek bakışıyla “sahtekar:)” avlayanı,

sevdiğini canına katanı
    sevmediğini az ötede oynatanı..

düşün ki okuyor da nedir,
    elbette okuyacak, gün o’ nun günü!

iyi ki ama iyi ki doğmuşsun dostum!!!!

iyi ki çok gülmüşüz, çok ağlamış, az biraz kavga etmiş, çok delirmişiz,
    bunlar sensiz hiç çekilmezdi..

evladınla, sevdiklerinle yaşayacağın musmutlu yılların olsun
    iyi ki varsın,
    hep var ol..

not:
    hiç te sevmezsin bilirim
    bık bık edersin yazdıklarıma..
    gebertirim!
    üstüne istanbul’ u salarım,
    dipsiz kuyuda boğarım, saykodelik sayıklarım
    vesaire..

çok mühim saygılarımla
    yeni yaşın kutlu olsun canım arkadaşım!
  • bugün, senden sonra ilk defa gittim bahçeliye. biraz ürkek tavırlarla yol aldım. korktuğum başıma geldi. meğer ne çok anımız varmış orada. içimi bir hüzün, bir özlem kapladı. aylar önce el ele yürüdüğümüz yollar bugün koca bir yalnızlıktı.
  • sen bana bir adım atsan ben sana depar atıcak be kır şu çekingenliğimi bi işaret ver.

durup dururken efkarlandım be sözlük.
  • biz cok yarım kaldık ama daha da kalırız . tamamlanmamış o kadar sey var ki .. söz verilip de tutulamayan veya tam tutulacakken yarıda kalan o kadar şey var ki.. tek bir şey eksik. o da sen . ve bu aralar hic özlemedigim kadar seni özlüyor ve seni çok arıyorum. biliyorum buralardasın belki okuyacaksın belki okumayacaksın ama sen hep en derinlerimde varolacaksın....
  • seni tanıdıktan yıllar ve yıllar sonra hayat bizi buraya getirdi... bu sakin limandan fırtınalı bir okyanusa açılacağız... en zor dalgaların göğsüne çarptığı gün. bil ki ben seni seviyor olacağım... bir gece gözlerinden yaşlar iner ise, bil k ben seni seviyor olacağım.. birgün bütün cesaretin biter, ben çekip gidiyorum der isen... bir insanın bir insanı sevmesi en saçma olan mekanlarda dahi ben seni seviyor olacağım...buna hakkım olmamakla beraber, söyleyebileceğim en ama en bencil cümlelerle sana sesleniyorum... benimle kal...
  • yapma etme derken kavuşursak eğer
    yanarız alimallah
    o hızla sarılırsak şeytana uyarız alimallah
    deli gibi sevişirsek aşktan ölürüz
    ölürüz alimallah
    tozu dumana kattırır da uçarız
    uçarız alimallah.
  • ulaşılmaz sevgili akşama randevu 18.00 de büyük ihtimal yine iptal edeceksin ama olsun ben seni sevmekten vaz gecmeyecegim
  • gün bitince; eve dönerken, yolun kollarına çıkıyor olması; hayatımı güzelleştiren tek şey.
  • benim kırgınlığım kendime . seni seviyorum ve bunun bu kadar fazla oluşu beni kahrediyor .
hesabın var mı? giriş yap