• kontrol manyagidir kendisi canim canim bayiliyorum o yesile calan elamsi kahverengi gozlerine zor kadındır vessalam ben ona hastayim o red hot chili peppers e .....
  • kelimeler boğazda düğümlenir, gözler dolar, kalp çarpar ama insanın gıkı çıkmaz ya duygu budur...
  • yabancilarin dolgu kelimesiyle karistirdiklari kelimedir. feeling & filling = duygu & dolgu
  • bu entry i ben yazdıktan sonra okuyacağını beyan etmiş mantıklı dosttur.
    annemin çok sevdiği tatlı kızdır. arkdaşların, ailelere kendini şirin ve uslu gösterme olayı var ya işte, işe yarıyor evet (cümle devrik ama duygu da devrik zaten).
    dibimde vik vik konuşuyor ya, kızmam. konuşsun hep; kafamı şişirene kadar konuşsun. ben dinlerim hep. yeter ki benimle, bana konuşsun.
    dert dinleyicim; benden bıkmayan, sabırlı arkadaşım.

(bkz: dostlar seyrelmis beyhude lafla vakit dolmakta)
  • oda arkadaşım
  • his, sezgi, önsezi, ruh hali.
    bütün bu anlamlarının yanı sıra, dayanağım, enerji kaynağım, canım, sırdaşım, her şeyim, kardeş im.
    (bkz: kiz kardes)
  • sevimlilik ve enerjiklik katsayısı yüksek kızların sahibi olduğu* söylemesi zevkli bir isim**.
    bu ismin sahipleri narsist olduklarını iddia eder bir de, ilginçtir.
  • güzel bir kız ismidir.
  • bilgi,davranış ve düşünceden fazlası.onsuz, diğer bileşenlerin anlamı yoktur.insanın içsel paltosu..
  • kimine göre çok gemiyi batıran bir liman orospusu kimine göre sadece arkadaş. benim için tanrıça. isis. insanın sınırlarını zorlayan hem öldürüp hem can veren kadın. gerektiğinde taşkın seller kadar acımasız, buz kadar keskin ama çiy tanesi kadar da masum. yeri gelir süründürür insanı bu kadın. yeri gelir yıldızlarda dolaştırır. bedeni karşılığında ruhunuzu alır geri vermemek üzere. şeytandır yeri geldiğinde. ne olduğunu anlamadan çarpar geçer adama. siz uyanıp " nerdeyim ben? " dediğinizde sizi siz yapan bütün değerleri çantasına koyup götürmüştür bile. ne hayallerin kalır ortada ne de yaşama sevincin. yıllar sonra, gömdüğün gözyaşlarını buluverirsin elinde. bakakalırsın boş duvarlara. bir şanstır duygu. bir kere rastlar insan öylesine. kendisi de söyler kurbanlarına zaten geri gelmeyeceğini defalarca. hayatta kazanamayacağını bildiğin en büyük kumardır duygu. rus ruletinde kim hile yapabilir ki zaten? ne yapabilirsin ki o gözlere baktığında itaat etmekten başka? cesarettir duygu. boğaz köprüsü üstünde 7 shot tekila sonrası kasksız, umarsız, çılgınca 200km yi görmektir. aklımda " 10 saniye sonra belki beraber ölürüz " düşüncesi. kuruyup giden göz pınarlarında saklı kalan son damladır duygu. " dibe vurdum artık ötesi yok " derken o son damlayı da çeker alır içinden. için parçalanır. çaresizsindir. aynada gördüğün silüetindir aslında duygu. imzasını atmıştır bedeninden arta kalana. silemezsin. taşıyamazsın. bile bile seçmişsindir bu kaderi. anlayamazsın.

bir ölüm meleğidir aslında duygu. eski fotoğraflara son bir kez bakıp herşeye inat silahını kafana dayadığında tetiği çekenin yine o olmasını istersin...

(bkz: çok dertliyim be sözlük)
hesabın var mı? giriş yap