• cehalet, kötülüktür.

öğretmen düşmanlığının içinde bulunduğu cehaleti göstermesi açısından da örnektir.

izmir'de "okuma öğretmeye neden 'a' değil 'e' harfinden başlatıyorsunuz" diyen veli öğretmeni bıçakladı.
    bornova ilçesindeki batıçim ilkokulu'nda öğrencilerin çıkış saatinde okula gelen ömer sipahi, kardeşini almaya geldiğini söyleyerek bahçeye girdi.
    bir süre bekleyen ömer sipahi, zilin çalmasının ardından okuldan çıkan sınıf öğretmeni namık gencay'ı sırtından bıçakladı. yaralanan öğretmen ambulansla ege üniversitesi hastanesi'ne kaldırıldı.

güvenlik kameralarının incelenmesiyle kimliği tespit edilen zanlı ömer sipahi'nin ilkokul birinci sınıfa giden kardeşi ile ilgili sık sık okula geldiği ve öğretmenlerle tartıştığı ortaya çıktı. olay günü de okula gelerek, "kardeşim birinci sınıfa gidiyor. burada eğitim yapılmıyor. kardeşimi bu okuldan alacağım. okuma yazma öğretmeye 'e' harfinden mi başlanır. neden 'a' harfinden başlatmıyorsunuz. ne biçim eğitim veriyorsunuz?" dedikten sonra öğretmen namık gencay'ı bıçakladığı belirlendi.

link:
    http://m.milliyet.com.tr/…liyorsun--gundem-2553122/
  • işte bu adam öğretmene not vermeli. not vermeli ki eğitimdeki eksik noksan ne varsa tespit edebilelim...

eğitimi, sağlığı ve bilimum ehil olma hali gerektiren sektörleri cahil cühela elinde oyuncak edem sistemin ta amk ben...

not: ana baba tarafından öğretmen çocuğu

(bkz: ilim sahibi insanları cahillere yem etmek)
  • izmirli muhabbeti açılmasaydı yazmaz idim ama okulun bulunduğu bölge tamamiyle ağrı kökenli vatandaşlarımızın ağırlıkta olduğu bir bölge. buradan size yine ekmek çıkmaz yani.

adam izmir'e vurmak için şöyle bir profil çizmeye çalışıyor; ''chp'ye oy atmış kemalist teyze/amca okuldan çocuğunu almaya gider ve e harfinden okuma öğretmeye başladığı için öğretmeni bıçaklar'' inandırıcı geldi mi? tabi ki gelmedi. çünkü böyle bir izmirli yok. götünüzü kassanız da olmayacak. izmirlilerin gıcıklıkta başka yöntemleri var evet ama böyle bir şiddet eğilimleri yok.
  • izmir'de yaşanmış bir olayı tüm izmirliler'e mal eden"örümcek kafalı, bağnaz çomar"ları görmemize sebep olmuş başlık
    hadi hadi çekinmeyin özünde atatürk düşmanlığı olan izmir nefretinizi açıkça kusun
    gerek yok böyle kaçak dövüşmeye
    az delikanlı olun amk!
  • münazara, değil münakaşa yapmayı bildiğimizden konuşarak anlaşamıyoruz.
  • nasıl bir manyaklıktır izmirli olmasına dikkat çekmek.burada tartışılacak onca şey varken bakış açınız bu mu?

adamın cahil olmasını tartışalım, eğitim vermediğini düşündüğü öğretmeni bıçakladığını konuşalım, hiç araştırma gereği duymadan gelip adam bıçaklayarak hale gelmesini konuşalım.

ekşisözlükte bu tartışılıyorsa çomar dediğiniz kişilerden bir farkınız yok demektir.

not:öğretmenim ve izmirli değilim
  • haberi okuduğum zaman aklıma ilk acaba ne gibi bir psikiyatrik hastalığı var sorusu geldi.
    yorumlara bakarsak insanların aklına ilk önce nereli ten rengi ne gibi sorular gelmiş. tebrikler türkiyem artık ırkçı bir topluma sahip oldun. emeği geçen herkese teşekkürler.
  • izmirde yaşayan herkesi izmirli sanan çomarları gördük bu haber sayesinde. teşekkürler.
  • izmir dışından gelen çomar çok olduğu için normal.
  • bunun türevleri de yeni eğitim öğretim yilinda ögretmencikleri degerlendirecekler..
hesabın var mı? giriş yap