• sayesinde ispinozgillerin'in ming hanedanı'ndan bile daha büyük bir familya olduğunu öğrendiğimiz yazardır. balkona çıkıp kargalara "doğru söyleyin lan, yoksa siz de bu ispinozlardan mısınız" diye sordum, gakladılar. hakikaten, bugüne dek gördüğüm en canımayakın tematiği yapan yazar olmuştur; kutluyorum.
  • kaçamak bir tatil için arkasından su dökülesi kişi.

olası art niyetli kişilere not: evinde bir adet anadolu parsı, bir adet doberman, bir adet karadul örmücek ve bir çift sarı akrebin yanısıra, olimpik havuzunda bir adet hipopotam besliyor... önemle duyrulur.
  • sonunda kelime karsiligini buldugum.
    (bkz: ciceklerin tanrisi)
  • entrylerinin 'gölgesinde' dinlenebileceğiniz yazar. "bir milyon entry dikelim kampanyası" çağrısıyla daha yeşil bir sözlük mümkün olabilir.*

"tanıdığım bir ağaç var
    etlik bağlarına yakın
    saadetin adını bile duymamış
    tanrının işine bakın

geceyi gündüzü biliyor
    dört mevsimi, rüzgarı, karı
    ay ışığına bayılıyor
    ama kötülemiyor karanlığı

ona bir kitap vereceğim
    rahatını kaçırmak için
    bir öğrene görsün aşkı
    ağacı o vakit seyredin."

melih cevdet anday; rahatı kaçan ağaç
  • süper tatil arkadasi. cici patron.
  • iskete mütehassısı.
    (bkz: hus isketesi)
    (bkz: kara iskete)
    (bkz: suriye isketesi)
    (bkz: kucuk iskete)
    (bkz: korsika isketesi)
    (bkz: alp isketesi)
  • sundance camping tatilimiz boyunca bizden yardimlarini esirgemeyen ve balık corbasına olan önyargımı sona erdiren kişidir.sevgilerimi ve teşekkürlerimi gönderiyorum kendisine.
    ps:yolunuz sundance'e düşerse ve canınız vodkali bir içecek isterse earthlingplus'a hazirlatin. nedenini içerken daha iyi anlayacaksiniz.
  • şu an hayatımdaki bir çok sevdiğim insanı , ama gök yeleli bozkurt hariç sayesinde tanıdım. her ne kadar beraber olduğumuz zamanlarda içkimden, sigaramdan, kumarımdan (yok lan kumara vereceğim parayı alkole veririm ) şikayet etse de, kendisiyle zaman geçirmek benim için büyük bir şereftir. seviyorummm..
  • "kayak yapsın tabi fakat ya lodos çıkarsa noolcak" diye düşündüren sözlük yazarıdır.
  • bitkilerle ilgili basliklarda -durmadan- karsilasilan yazar.

edit:: botanik cilgini, doga sever.
hesabın var mı? giriş yap