• dantooine'de üçkağıtçı bir scavenger "piece of junk" dediğinde hasbinforce dediğim, çift lightsaberi çekip herifi çizmemek için kendimi zor tuttuğum gemi. baktım arkamda visas'ın eli seğiriyor, atton'un parmağı tetiğin üstünde titriyordu. gemilerin padişahı, alemlerin kralıdır kendisi, kıçını landing pad'dan ancak bao-dur, atton ve t3'ün kendilerini parçalamasıyla kaldırabilir o ayrı.
    lavuk sonra enclave sublevelden topladıklarıma salça oldu, blaster çekti, ne mal olduğunu belli etti, ben de kendisini tantuni yaptım.
    onderon'u yakacaktım ayrıca, benim gemime ateş etmek ne demek layn?! albay top mu ne lavuk bir karakter zaten, master'a emanet çekti cantina'da, yamuk yaptı, şeytan diyo geç dark side'a ver force lightning'i.
    nar shaddaa sanayiye çektireyim, modifiye yaptırayım bi ara. arkasına da duruşuna yandım visas'ım yazdırmalı.
  • corellian transport'larin 4000 yildir ayni $ekle sahip oldugunun semboludur (bkz: millennium falcon). bu acidan bu arac bmw ile benze$ir.
  • kotor 2'de de kullandigimiz gemidir. oyunu oynarken sahiplenme duygusuna kapilip gemime delik acip durmayin diye tepinmek mumkundur. zaten oyunun ortalarindan itibaren oyun icindeki diyaloglarda da "gemime laf etmeyin" tarzi secenekler cikmaya baslar.
  • kendisi bir corellian freighter değildir. core galaxy systems yapısı dynamic sınıfı bir nakliye gemisidir.
  • "sw: knights of the old republic " adlı oyunda dürüst bir şekilde olmasa da elinize geçirdiğiniz gemi. tıpkı millenium falcon gibi zamanının en hızlı gemisi ve kaptanı da han solo gibi bir pilot olan carth onasidir.
  • ates gucu olarak ust ve alt tarafinda turbo lazerlere yan taraflarinda da agir lazer toplarina sahip, 24 metre uzunlugundaki hafif kargo gemisi. kotor 1'de revan ile kotor 2'de de jedi exile ile maceradan maceraya kosmustur. kotor 3'de de %99.9 yeniden gorecegimiz gemidir.

ic mimarisi soyledir:
    http://img523.imageshack.us/…bonhawkinteriorqf0.jpg
hesabın var mı? giriş yap