şükela:  tümü | bugün
1868 entry daha
  • yuh lan bu kız 2000'liymiş. 30 küsür vardır sanıyordum. ciddi ciddi bu kız 21 yaşında mı lan. vay aq.

edit: ayrıca 196 boy ne yav, yeni nesil hormonlu vallahi*.
  • adam gibi adamdır.
  • 99km/s hızla smaç vuran kadın. siz yine de o kadar atıp tutmayın derim.
  • gözlemlediğim kadarıyla, sjw lincine uğramaktan korkulduğu için kendisi hakkında kötü herhangi bir şey söylenmeye çekiniliyor. bu söylemler cinsel yönelimiyle ilgili olmayıp, oynadığı voleybolla ilgili olsa dahi.
  • voleybolunu gömmek istediğinizde aynı entry'de paola egonu'yu överek sjw lincinden kurtulunabilecek voleybolcu. egonu da lezbiyen.

mesela: egonu mükemmel bir oyuncu ama ebrar çok dağınık o seviyeye gelmesi imkansız.
  • kadın gibi kadındır.
  • sözlükte bu nickimle yaklaşık 10 yıldır yazarım, kurulduğu günden beri de okur takip ederim. başka da hesabım yoktur. hakkındaki eleştirimden dolayı sözlük tarihinde ilk kez 1 ay lanetlendim. ne küfür ne hakaret. sadece kendisini küresel planların yerel bir aktörü gördüğüm, eleştiri hakkımı ve vicdani kanaatimi dile getirdiğim için böyle bir ayrımcılığa maruz kaldım. şampuan reklamı da zaten nasıl bir destek aldığını gösterir. reklam da beş para etmez kanımca.
  • cinsel yönelimi zerre umurumda değil, saygım sonsuzdur. kim, nasıl mutluysa öyle yaşasın. ben bu kadını inanılmaz itici ve şovmen buluyorum. cinsel yöneliminden ötürü yediği linçi (neden linç yediğini hiç anlamıyorum, kime ne?) fırsata çevirdi. her fırsatta şovlar, bir şeyler. bütün laflara kulak tıkayıp sadece voleybolunu oynasaydı çok daha güzel bir imaj çizerdi. yine de yolu açık olsun, umarım kıymeti bilinir.
  • novara takımındaki ilk maçında maçın en skoreri olmayı başarmış voleybolcu, başarılarının devamını dilerim.
  • ebrar nefes alsa linç etmeye hazır bir çomar sürüsü var. ebrar sksin sizi de bi rahatlayın. skli don giyip hepinizi teker teker hapazlasın! rahat bırakın kızı be!
4 entry daha