• 135 liraya epttavm üzerinden verdiğim siparişi kargoya vermemişler. dahası trendyol hariç tüm sitelerdeki mağazalarını kapatıp fiyatları 2 kat arttırmışlar. ucuz fiyattan sipariş verenlerin ürünlerini göndermiyorlar kısaca.

bir sürü şikayet açılmış kendileri hakkında.kimisi nakit ve kredi kartı ile satın almış, ben kapıda ödeme ile almıştım o yüzden zaman kaybı dışında mağdur olmadım.

kesinlikle tavsiye etmiyorum.

not: beklediğim gibi ucuz fiyattan alanların siparişleri iptal edildi. bugün arayıp mağazanın tedarik edemediği gerekçesiyle sipariş iptal edilmiş.
  • 1.5 hafta önce epttavm üzerinden yaklaşık 135 tl’ye sipariş verdim, kredi kartıyla ödemesini yaptığım halde hala kargoya verilmedi. kesinlikle ucuza alanların ürünlerini göndermiyorlar.
  • çakal yuvası magazadir.
    sipariş ettiğiniz ürünü 3 gün 'tedarikte' bekletip 3 gün sonra siparişi iptal ettiginizde anlarsınız sebebini, ürünün fiyatı bu 3 günde 20 tl artmıştır.
    maske fiyatlarını arttiranlardan zerre farkı olmayan ahlaksız insanlar tarafından yönetilmektedir.
    sipariş verirken dikkatli olunuz.
  • 1 hafta önce verdiğim siparişi hâlâ kargoya vermemiştir.
  • fiyatlarını yüzde 75 zamlayan, karantinadan, hastalıktan faydalanan, ülkede yüzlerce örneği olan ahlaksız ticaret kurumlarından biridir.

79.90 olan 22 kg multifonksiyonel dumbell setini indirimli olarak 140 liraya satmaya başlamıştır.

üstelik inanılmaz derecede kargo fiyatları yazıyorlar. mümkünse alışveriş yapmayın.
  • sipariş ettiğim dumbell setini bir hafta boyunca kargoya vermediler, bunun üzerine ben de siparişi iptal ettim. krizden fırsat yaratarak fiyatları anormal derecede yükseltmiş iğrenç ötesi bir firma, sakın bulaşmayın.
  • iki dumbell’ı birleştirince düz bara dönüşen multifonksiyonel dumbell seti olan firma. almayı düşünüyordum ama yorumları okuyunca vazgeçtim.hem dumbell hem de bar şeklinde kullanılabilen başka ürün önerisi olan varsa yeşillendirmesini arz ederim.
  • alışveriş yapmayı düşünüyordum buradan, yorumları okuyunca vazgeçtim teşekkürler arkadaşlar.
  • az önce instagramda denk geldiğim firma. yorumları okuduktan sonra 25kg’lik seti almaktan vazgeçtim.
  • çok kritik zamanda doğru bir karar vererek, alışveriş yaptığım spor malzemeleri satan e-ticaret sitesi.

covid-19 hastalığının türkiye’ye geldiği günlerde, kesin evden çalışmalar gelir diyerek bu siteye girip malzemeleri ve fiyatları inceledim. o günün akşamında iş yerinin whatsapp grubunda müdürümüz, ikinci bir duyuruya kadar işe gelmiyor herkes, evden çalışıyoruz dedi. ben de direk bu siteye girdim ve aşağıdakileri toplam 179tl ye aldım.

-80 kg plakalar (4x10 + 4x5 + 4x2,5 + barlar)
    -iki adet kısa bar
    -bir adet z bar
    -bir adet düz bar
    -sekiz adet klips

getiren kargo firması mng kargo idi. siparişi verdiğim gün salgın nedeniyle 1-2 gün aksana olabilir diye sms attılar. ben siparişi verdikten 5 gün sonra kargo kapımdaydı.

şu an sitede benim seti satmayı durdurmuşlar ama ona en yakını 78 kiloluk set olarak görünüyor. onun da fiyatı 324,90tl olarak belirlenmiş.
    inanılmaz bir artış. doğru zamanda sipariş verdiğim için ucuz yırttık.

artıları:
    +döküm olmaması, plastik olması kalite açısından korkutmuştu beni. ancak oldukça kaliteli duruyorlar.
    +ev içi kullanıma gayet uygun. yere sert vurduğunda gürültü daha az.
    +firma hızlı gönderdi (şu an geçerli değil galiba)
    +iyzico güvencesi ile ödeme

eksileri:
    -klipsler biraz zor takılıyor, zamanla alışırız umarım.
    -plastik dolgu nedeniyle kaba duruyor (ama dert değil)
    -firma ile iletişime geçmeniz mümkün değil. ben iyzico aracılığı ile bilgi aldım.
    -fiyatlar sürekli artıyor. itibarı yok.
hesabın var mı? giriş yap