• kendi bestelerine çektikleri son videoyla içimize işleyen müzik grubu. gerçekten yetenekli çocuklar ve gerçekten çok efendiler. başarılarının devamını diliyoruz ve onları daha çok görmek istiyoruz!

efendilerimizi de şöyle sıralayabiliriz :)
    vokal/gitar: utku kuyubaşı
    gitar: alper uğurluoğlu
    bas gitar: ersan kara
    davul: aykut yüceünüvar

hangi rüya isimli şarkının videosu buradan izlenebilir.

facebook sayfaları buradan beğenilebilir.
  • dönüyorsa dünya adlı ikinci kliplerini yayınlayan über grup. severek dinliyoruz. sizde dinleyin dinlettirin.
  • unutmak isimli şarkılarına çektikleri s&b klipleri yayınlanmış efendi grup, takipteyiz.

efendi band
  • 19. roxy müzik günlerinde finale çıkmayı başaran tek eşkişehirli grup.

yaza albüm de çıkıyor diye duyduk. bekliyoruz bakalım.
  • yaza çıkacak albümle ortalığı yıkacaklar. at fava bekle karşiim.
  • www.efendiband.com

sonunda o cok bekledigimiz albumu cikardi guzel insanlar. bugun muzik tarihi icin bir milattir!
  • 29.04.2016 tarihinde hangi rüya isimli albümünü çıkarmış olan eskişehirli müzik grubu. tarzlarına soft rock diyebiliriz sanırım.

hepsi işinde gücünde "efendi" adamlar, grubun ismi de buradan geliyor zaten. ticari kaygıyla değil, yapmayı sevdikleri için müzik yapıyorlar bu yüzden şarkıları çok samimi.

hangi rüya isimli albümleri aşağıdaki 8 parçadan oluşuyor;

01- hangi rüya
    02 - kimse bilmezmiş
    03 - aşkla ve düşle
    04 - olmaz mı?
    05 - dönüyorsa dünya
    06 - ben hep öyle
    07 - erken ölürüm
    08 - unutmak

albümün çıkış parçası, adından anlaşılacağı gibi hangi rüya adlı parça ayrıca bu şarkı için albümden daha önce çekilmiş youtube'da bulunabilecek bir klip de var.

her ne kadar çıkış parçası hangi rüya olsa da unutmak ve olmaz mı isimli parçaları da kanaatimce hangi rüya ile kafa kafaya kapışır.

özellikle yine albümden önce çekilen, ali lidarın oyuncu olarak katkı sunduğu unutmak şarkısının klibi kesinlikle görülmeye - duyulmaya değer.
  • fena sayılmayacak şarkılara sahip bir gruptur.

yalnız ben kendilerini eski sevgilim vasıtası ile eskişehirde tanımıştım. baya övmüştü bana bu grubu arkadaşları diye. neyse efendim tanıştım ettim vs dinledim derken unuttum gitti. kızdan da ayrıldım zaten amk 4 sene oldu.

neyse sonuç itibari ile destek verilmesi gereken bir gruptur bence.
  • insanın dinledikçe dinleyesinin geldiği eskişehirli müzik grubu. siz de dinleyin ve dinlettirin efenim.
  • "bir gün beni unutursun" isimli tekli çalışmasına klip çekmiş eskişehirli grup. klipteki çift pozlama tekniğiyle çekilmiş kareler muazzam. efendi efendi işlerini yapıyorlar. çalışmanın söz ve müziği utku kuyubaşı'na ait. klibin yönetmeni ise faran mortzaei vahid. arkadaşların yakın takipçisiyim yolları açık olsun. ne zaman sakin müzik dinlemek istesem yardımıma koşuyorlar.

klip

yazmışken 2016 yılında çıkarmış oldukları "hangi rüya" albümünün linkini de iliştiriyorum entarime,keyifli dinlemeler.

tık
hesabın var mı? giriş yap