557 entry daha
  • iş stresi yüzündendir. geçim derdidir, eski sevgili deneyimidir, bahane olacak en yakın adrestir.

mısır yanaklı adam birden barlarda sabahlıyor, hayat kadınlarıyla konuşuyor ara sokaklarda elinde becks şişesi.

geçirmekte olduğu dönüşümünü anlattığı sözlük komisyonu acımaz, hayat acımaz, sosyal çevre acımaz böyle durumlarda. "mis gibi herifti- sözlük enteliydi düzelir er geç" demezler. "artık çok bozdu, mantıklı düşünemiyor" deyip atarlar entel camiadan, görevden, ortamdan. demek ki asıl başarı stabil kalabilmek.

hangimiz kalabiliyoruz böyle peki ? bir gün bir kadın çıkar insanın karşısına, en efendi adamı bile manyak eder. bir sözlük kızı sevip götü kaybedersin. aşıksındır, gittikçe batarsın onun sahte gözlerine, umarsız dudaklarına. dm kutusundan 100 adamın flört gülücüğü çıkar.

bir zamanlar güvenle yürütürken ilişkilerini, taş.k oğlanı olursun birden. efendi adam sevgilisine hakaret etti diye manşet atar sözlük başlıkları. yalandır kimseyi inandıramazsın, yıpratırlar seni bebeğim. boşver. sen kafanı hiç güneşe çıkarma.

aşk kötü. ben o sonucu çıkardım yazdığımı tekrar okuyunca. aslında tam anlatamamışım demek istediklerimi. nietzsche güç istenci diyordu. bir kere daha ona bağladım. nasıl bağladığım konusu çok uzun. anlatsam bayılırsınız.

kısaca acılarımızdan prim yapabiliriz, o var. bir iki kazık yesek, bu kazıkları anlatıp 10 kişi ile sevişebiliyoruz. galiba bunu anlatmak istedim. çok karışık durumlar.

barışa açız. entel pislikler gitsin lan şu ülkeden. siyasi mesajım budur. hedef 2059.
hesabın var mı? giriş yap