• ege kıyıları akp'de olsa; kuzey ege erkekler plajı, güney ege kadınlar plajı olurdu.

haremlik selamlık sahil belediyeleri görürdünüz. antalya bir kez akp'ye geçti ne oldu? akdeniz'de olmasını geçtim; ne oldu? hop yeniden chp aldı. çünkü esnaf baktı ski tutmak üzereler belediyenin uygulamaları yüzünden. plaja giden adam içer, gezer tozar. sen kalkıp belediye olarak saat 22'den sonra gürültü var diye mekanlara ceza kesersen, alkol satıyor diye ruhsat iptal edersen, ne asfalt ne yol yapsın, yeter ki ekmek ile oynamasın diyerek chp'ye oy verir o bölgenin halkı.

bahsedilen yerler turistik yer. gürültü var diye bar kapatırsan, 22'den sonra alkol satıyor diye mekan basarsan; yrrraamı oy alırsın.

balıkesir'liyim. merkez akpye oy verse de sahil chp'dedir.
  • yukarılarda halk plajı tanımının kullanıldığını görüyorum düzeltmek isterim. türkiye'de ki tüm plajlar halkındır. lütfen plajlara giriş ücreti ödemeyin hakkınıza sahip çıkın.
  • bu bölgede halk iyi belediyecilik yaptığı için değil, özgürlükleri elden gitmesin diye oy veriyor.
    anadolu kent ve kırsalında ise muhafazakârlık ve milliyetçilik prim yapıyor yoksa memlekette iyi belediyecilik yapılan şehir sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
  • ıster trol deyin isterseniz duygusal davranıp eksiyi basın ama malesef adam haklı, doğma büyüme sağ kesim belediyecilikte olan önce refah sonra saadet şimdi de akp belediyesi olan bir şehirde yasıyorum ve her yıl mutlaka izmir ve kuşadasına gidiyorum size yemin ederim yolda giderken bile hangi belde hangi partide kendisini belli ediyor, evet yandaslik yapıyorlar evet adam kayiriyorlar ama birilerini zengin etmek için de hizmet ediyorlar, sürekli yollar parklar vs yenileniyor ve ben cahil kafamla anladım ama chp hâlâ anlayamadı adamlar halka direk yerel yönetimlerle iniyor bu sayede genel seçimler de hep birinci çıkıyorlar
  • iki mahallenin de cahili cidden ülkenin en kronik sorunu, doğup büyüdüğüm 5000 nüfuslu bir muğla kasabasında zamanında sırasıyla dsp-chp-dsp-bğmsz-chpli bir (sözde) başkan ispanyanın bir adasından kendisine malikaneler alana kadar tam 25 yıl görev yaptı ve tek faydasını görmedim yöre insanına. ilçe belediyesi ise yıllardır chpde ve ilçenin ne kadar geri ne kadar rezalet oldugunu keşke kelimelerle anlatabilsem. velhasıl birkaç istisna hariç 2002den beri sövdüğümüz adamlardan farkları var mıdır? yoktur!
  • maramara kıyısı mudanya'da durum hiç farklı değil. bir belediyenin gelecek projeksiyonu, eylem planı nasıl olmaz hayret ediyorum. yollar bu trafiği kaldırmıyor. araç park alanı yok. belediyenin bunu rahatlatmak için bir çözümü var mı o da yok.
  • doğu ve iç anadolu akp belediyeciliği ile üvey kardeştir bunlar.
  • türkiye geneli ile kıyaslandığında hakkındaki şikayetler basbayağı 1st world problemleridir. bunun için herhangi bir iç anadolu akp belediyesine bakmak yeterli. oralar afganistan'dan hallice.

şehitlerimizin rezil durumu partiler üzeri bir gerçek. bu toplumumuz ile ilgili bir sorun.
  • iktidar akp'de olduğu sürece güçsüz durumda kalan belediyeciliktir.
    o yüzden o bahsettiğiniz mafyatik tipler var olmaya devam ediyorlar.
  • iktidardan yardım görmüyorlar ve ne kadar kötü yönetirlerse yönetsinler yine kazanıyorlar. yani hem bahane hem sonuç belli. işleri kolay.
hesabın var mı? giriş yap