• ekonomik kriz nedeniyle benimde içinde olduğum, artık iyiden iyiye ruh sağlığımızı tehdit etmeye başlayan durumdur.

geceleri rüyamda yeşil dolar görmeye başladım sözlük. birine sekiz bin dalırs borcum var sözlük.

sol frame de kafamı dağıtırım ümidiyle aşagılara iniyorum ama bir anda gözümün önüne berat albayrak geliyor, trump geliyor, biri daha geliyor onu otokontrolümle uzaklaştıriyorum. sonrasında kendimi umarsızca entari yazarken buluyorum. iki üç yazar biliyorum ki sağlıklı kaliteli şeyler yazıyorlardı. bakıyorum balatalar iyi aşınmış, pek içaçıcı görünmediler bana.

çok da kafaya takmayın lan. dışarı çıkın hava bedava daha, spor yapın, bisiklete binin, koşun.

demir demiri keser diyip, akşam bira fıstık midye üstüne tekila yapayım diye kordona indim. daha birinci bira bitmeden, yan masalarla dolardan bahsederken buldum kendimi. nasıl bir illete düştük? kol gibi biraya da beş lira koymuşlar bu arada..

ya bu dolar düşer ya da ben çekip giderim, yüreğimde bir çocuk, cebimde bir revolver..
hesabın var mı? giriş yap