• evet, "batıyor" denilerek şimdiki zaman kullanılması çok büyük yalan. geçmiş zaman kullanılmalı.
  • güçlü ekonomimiz, borç almadan sadece kendi imkanları ile yıl sonuna kadar 241 milyar dolar borcu ödesin de, ondan sonra konuşalım diye yanıtladığım saçma sapan başlıktır.

edit : alınan her borcun devlet hazinesi kefaleti ile alındığını blmeyen ya da işine gelmeyen, 16 yılda 700 milyar dolar cari açık verip finanse edemediğimizin farkında olmayan, ülkenn petrol, doğalgaz, sanayii ara malları, emtia ödemeleri için bile borç aldığını bilmeyen, alınan borçların üretim için değil, sadece bankacılık ve inşaat sektörü için kullanıldığı ve sanayinin büyümesi diye bir şeyin söz konusu olmadığını farkedemeyen troll beyanıdır.

artık cevap yazılmayacaktır bu konuda çünkü değerlendirme teknik filan değil, saçma sapan siyasi argümanlar içermektedir.

edit: anlam düzeltmsi
  • şu bor madenini bir şeedelim hele dolar 0.3 tl olacak.

yatırım tavsiyesidir.
  • (bkz: dolar)
    (bkz: borsa)
    (bkz: kredi notumuz)
    (bkz: dış borç)
    (bkz: ticari açık)
  • tabi be abi. borla çalışan, ışık hızında gidebilen, taramalı bombalı uçağımızı satmaya başladığımızda asıl ekonomiyi görecek dış mihraklar. lozanın da bitme zamanı gelirken son bir atakla dünyayı titreteceğiz vs.
  • götümüzdeki dona kadar herşey ithalata dayalı hale gelmiş, kendi ineklerimizi bile doyuramayıp dışardan saman alıyoruz, yerli üretim iflas etmiş, ama ekonomi batmıyor da uçuyor öyle mi?

ekonomiyle beraber senin beyin de batmış evlat.
  • ben hep 243 tl lik mazot aldığımdan ekonomi batıyor olamaz
  • bugün bir ayakkabı olmuş yarım asgari ücret, domatesin kilosu olmuş bilmem kaç lira lan en boktan peynirin kilosu 30 lira lan. peynir olm bu ekmeğin arasına koyup yiyor fakirler, bu da hala yalanı diyor.

evet tarafından.
  • hiç aklıma gelmezdi sana teşekkür edeğim mahmut. ama gerçekten sağ ol, çok kötü bir gün geçiriyordum ama cidden kahkaha attım. ahahahaha
hesabın var mı? giriş yap