• şatafatlı olmayan sofradır. her şeyden önce sofrada ejder meyveli smoothie vb. bir saray şatafatı yoktur.

ikinci olarak ulan milletin parasıyla yaptığı sarayın bahçesine camii yapan, ismini millet camiisi koyup kendisi hakkında “cumhurbaşkanı milletin camiisinde ezan okudu” diye haber yaptıran adamın o ezanla o sarayda her sene milletin 3 milyar tl, eski parayla 3 katrilyon, yani 3 bin adet 1 trilyonunu çatır çatır yiyerek milleti kandırması, kendisine aldığı lüks uçaklar karısının binlerce liralık çantaları sülalesinin gemicikleri çevresine yedirdiği fabrikaları ihaleleri otoyol garantileri amına koyiim say say bitmiyor, hepsi normal de bu adamın alkol sofrasına oturması mı anormal?

kendi inancı kendi günahı, görevini yaparken bir yamuğu varsa onu söyleyin.

edit: ya amına koyiim bi siktirin gidin şimdi de niye siyasetçi yalıyorsun mesajları gelmeye başladı amk akp savunuruz troll derler kürt savunuruz pkk’lı derler dindar savunuruz yobaz derler kadın savunuruz meriç derler erkek savunuruz bu sefer de feminik saldırır ne yazsak karşıt fikirlisi sikmeye çalışıyor bi durun bi diğer entry’lerimize bakın bi ne söylediğimize bakın doğru mu söylüyoruz biraz da fikrimize yorum yapın insan gibi biraz anlamaya çalışın konuşmadan önce ya da bi sevişin de rahatlayın bi durun la..
  • birilerinin şatafatının yanında, gayet de orta düzeyde bir yemek sofrasıdır. afiyet şeker olsun.
  • ortalama bir yemekli düğün sofrası standardında bir sofra altı üstü, zorunuza giden rakı ile şarap olduysa bu ülkenin kurucusu da rakı içiyordu götünüz yiyorsa açın ağzınızı da iki laf edin bakalım görelim bedevi özentileri sizi.
  • adam hiç değilse açıktan içiyor. sizin peygamber yerine koyduğunuz adamlar gizli gizli neler içiyor allah bilir.
  • bu tarz görüntülere devam. sike sike eski yaşantımıza geri döneceğiz.
  • dilinde kuran, elinde binlerce insanın kanı, yetimin, garibanın hakkı, mazlumların ahı ve vebali olacağına, hesabını kendi vereceği bir günaha girsin. sanane dalyarak, sanane amına koyduğum, sanane ?
  • mesele sofranın ihtişamı değildir. mesele parasını kimin ödediğidir. devlet ya da belediye bütçesinden değilse helali hoş olsun. şayet senin benim vergimden ayrılan pay ise haram zıkkım olsun. bu bütün yöneticiler için de geçerlidir.
  • kendileri içemedikleri için dert olmuş sofradır.
  • karışık et ızgarası 70 lira olan mekana şatafatlı diye algı kasanların uydurduğu sofra.

örnek olarak karışık et ızgarayı verdim çünkü en pahalı kırmızı et ürünleri o menüdeki.
  • arkadaş saray harcamalarına baksın içi açılır.

bol helalli ve sıfır alkollü. ben beğendim. siz de beğenirsiniz.

http://www.cumhuriyet.com.tr/…met-bundan-kopar.html

alkolsüz içecekler için ayırılan 867 bin liraya selam olsun. böyle müslümanlığa ayrı selamlar. allah içinize sindirsin.

edit: mahalleliye selam haram ağası olup din bekçiliğine devam. yiyen yiyor, afiyetler olsun içlerine sindirsin. bizler yemiyoruz. haydi şimdi bunu sindirin. iyi oyunlar :)

edit2: dolar diye ağlayanlar cemaat kucağından ülkeyi peşkeş çekerken de doları düşünmüş mü bir sorarsınız. ruh hastası ak yalayıcılar. valla sen ilave yaptıkça ben yazıcam. yüzünüze tükürsek yarabbi şükür dersiniz yalamaktan diller keçe oldu. fakir edebiyatı yap konum ıhlamur kasrı hadi kardeşim hadiiiii. sonuç üç küsür milyar saray bütçesi.
hesabın var mı? giriş yap