• gecenin en karanlık hali sabahın ışığına gebedir,
    zemheri soğuklarının bitişi baharın gelişine işarettir.
    ekrem imamoğlu'da türk siyasetine ışık olmuştur, bahar olacaktır...
    herkesi kucaklayacak bir yüreğe, sevgi diline, dürüstlüğe sahiptir...
    allah yolunu açık etsin, onunla birlikte türkiye'nin bahtını açık etsin...
    gençliğe umut ışığı olmuştur....
  • sapık gibi adamın instagramdaki takipçi sayısına bakıp bakıp duruyorum bir günde yüz binden fazla bir artış oldu şaşkınlıkla hala izliyorum hız hiç düşmüyor.
  • bu teyzemiz için de vazgeçme
  • "ekrem abi seks kasetin falan çıkarsa sakın geri adım atma. hepimiz sevişiyoruz. herşey güzel olacak."
    her şey güzel olacak
  • cok afedersiniz kendisi tam bir zihni sinir ustasi, dar-ul harb ve psikolojik savas komutanidir.

yaygaraci bir kisim muhalif de sesini kesip bu adamin direktiflerine uyarsa 47 gunde kendisi, tipki 90 gunde ibb secimlerini kazandigi gibi 2. galibiyetini alacaktir.

sahsen 31 mart gunune kadar hatta aksam saat 6-7’ye kadar bile 1-2 puan farkla kaybedecegini dusunurken adam %48.8’i cakti :) nasil ki bu performansi ve ustaligi basardiysa yine basarir. eminim.

ilk paragrafi biraz acacak olurasam, dun muhalefet kitlesindeki siniri ve yikimi sadece 1-2 saatte resmen sifirladi, bugun itibari ile seferberlik emri gibi buyuk bir motivasyona cevirdi. 12 saat icinde, karsi tarafin “simdi bunlarin yarisi boykot der kalani secim der birbirlerini yerler” oyununu, o dedigim psikolojik savas komutanligini kullanarak paramparca etti.

daha cok yazariz burada, simdilik diyecegim. kendi kendize gelin guvey olmak yerine imamoglu’nun adimlarini izleyin yeter.
  • kendisini benim abim, arkadaşım veya akrabam gibi görüyorum. biliyorum ki benim gibi hisseden milyonlar var ıstanbul’da. işte bu yüzden kendimi artık daha fazla istanbullu hissediyorum.

kendisinin dünkü konuşmasını izlerken ağlıyorsam sebebi budur. 27 yıldır bu ülkeye dair umudum varsa, böyle insanların olduğuna dair inancımdandır. çünkü bütün bir halkı kucaklayabilecek, acılarla dolu coğrafyamızı sevgiyle iyileştirmeye çalışacak birisi olduğuna sonuna kadar inanıyorum.

lütfen siz de inanın.
  • seçime 1 hafta kala hakkında tüm gizli dosyalar açıklanır, ipliği pazara çıkarılır.
  • hiçbir kozu kalmamış olan erdoğan, bence ekrem imamoğlu ve sanatçıların coşkulu hareketlerinden büyük ölçüde keyif alıyordur. erdoğan'ın tam istediği bir ortam var, o sanatçıların hepsini şeytanlaştıracaktır ve tabii onların prensi ekrem imamoğlu'nu da. (bkz: muharrem ince) ile de benzer şeyler yaşanmıştı, muhalifler kendi kendilerine propaganda yapıyorlardı.* tabii ekrem imamoğlu çok daha farklı bir figür. yine de akp ve mhp'lileri yanına çekecek siyaset bu değil, bu chp başkanlığını elde etme siyaseti.

tekrar sakin bir siyaset yürütmesi gerekir, size oy veren akp'liler dün sosyal medya'daki coşkunun içerisinde varlar mıydı? tabii ki yoklardı ve bu devam ederse yine akp'ye geri döneceklerdir, çünkü başka çareleri yok. ayrıca kitlenin abdullah gül ve ahmet davutoğlu gibi önemli siyasetçilerle dalga geçmesini de herkes görüyor. onlar da görüyorlar ve hiçbir zaman öne çıkmayacaklar, niye kendileriyle dalga geçen, küfür eden kitle için bir şey yapsınlar ki?

her şeye rağmen abdullah gül ve ahmet davutoğlu'nun açıklamaları çok önemli, akp ve mhp'lilerin dikkate alacağı isimlerdir. en azından bir yanlış olduğunu görmelerini sağlayacaktır, akp'liler muharrem ince'yi dinlemezler, pop sanatçısını da dinlemezler.

ancak siz abdullah gül ve ahmet davutoğlu'na el uzatmak yerine, gidip zaten chp'ye oy vereceği kesin olan kesimlerle zafer coşkusu yaşarsanız kaybedersiniz. ben saadet partililerin blok halinde bu seçimde size oy vereceğini düşünüyordum, bu siyaseti devam ettirirseniz onlar da size gelmeyeceklerdir.

bu sanatçı twit hareketinin ters tepeceğini göreceksiniz.
  • türk halkı mağduriyeti sever. kendisine yapılan bu haksızlık popüleritesinin hesaplanandan çok daha fazla artmasına sebebiyet vermekte. istanbul seçimin galibi olacağına kesin gözüyle bakılıyor. ayrıca bir sonraki seçimlerde başkanlık için aday olduğu takdirde ise kazanacağına işaret ediliyor. halkı birleştiren bir yönü olması ve konuşurken pozitif enerji saçması nedeniyle genel olarak beğenmekteyiz kendisini. bu soyadı + mağduriyet kombosu alır götürür.
hesabın var mı? giriş yap