şükela:  tümü | bugün
  • güzide insanların buluştuğu oluşum. bu oluşumu güzel insanlarla artırmayı düşünüyoruz. ayrıca seviyesizliğe gelemiyoruz arkadaşlar bilginize... *

zorunlu edit;

arkadaşlar bu başlık altında hiçbir zaman link paylaşımı yapılmadı ve bundan sonra da yapılmayacaktır.

malesef bu başlık altında paylaşılan linklere katılım sağlayan suserler bir türkiye manzarası ile karşı karşıya kaldı ve kalıyor. çok nahoş şeylerin yaşandığı mesaj kutuma gelen yazılardan anlıyorum. fırsatçılara meydan vermeyin. işlevli grup olması için her zaman kurallara ihtiyaç vardır. kuralın olmadığı yerde her zaman istenmeyen olaylar olacaktır.

sizden istirhamımız oralarda yaşanan olayları güzide telegram grubumuza isnat edip başlığın altını doldurmayın.

temennimiz her güzel oluşuma destek olmak ve buna tuğla koyan emekçileri yalnız bırakmamaktır. bu grupta bunlardan biridir.

katılım için beat purple mesaj kutusunu ve ya beni yeşillendirin suserlar.
  • after partylerin vazgeçilmez grubu*
  • kurulalı henüz bir saat olmamışken kemikleşen..

(bkz: kemik gibi)
  • vay vay vay
  • parayla adam tutup reklamını yaptırdığını düşündüğüm grup. bir insanoğlu da çıkıp dememiş gruba giriş ücreti bir böbrek diye.
  • sabah namazını eda eden şakirtler grubu.
  • bir mit mi yoksa bir rüya mı asla bilinemeyecek olan grup.

başımdan geçen bir olayı paylaşayım. bir süredir ekşiyi takip ediyorum ve dilim döndükçe,daktilom yazdıkça (yaz kızım diyorum elbette) sizlere tanımlar yapıp ufkunuzu açıyorum.hal böyle iken geçen gün cevizlibağ metrobüs durağında taksi beklerken yaz günü parkalı ve botlu bir kadın (yoksa erkek miydi) yanaştı ve dediki: ekşi de çok göze batıyorsun gel seni telegram grubuna alalım.tavşanı izle ve mavi hapı seç.son olarak da gözlerime baktı, ıslak ( yazın niye ıslak aq eli)ve kirli elleri ensemdeyken imam hatipler kapatılsın dedi.
    metrobüs durağında taksi beklenmez mal mısın da deyince kavga çıktı aramızda. ulan nasıl başladı ne biçim oldu ben de anlamadım.