115382 entry daha
  • hem her şeyi aynı anda yapmak istiyorum hemde hiç birşey yapmamak istiyorum.bu çelişki daha ne kadar surecek.
  • uzun zaman önce şöyle bi karar aldım.

kafama uygun bi hatun bana ayan beyan yürümedikçe, beni ikna etmeye çalışmadıkça, hiçbir hatunla sevgili, çift, fakbadi (artık aklınıza ne gelirse) olmucam.

neden mi?

şöyle ki;

her erkek gibi ben de ömrüm boyunca hep koşan taraf oldum.

şakalar, espiriler, yürümeler, flörtler.. hep ben dışarı çıkalım dedim, hep ben gel bana film maratonu yapalım dedim, hep ben gel gezelim dedim. hep ben “senden hoşlanıyorum” dedim. hep ben yürüdüm, koştum, kovaladım.

yiğidi öldür, hakkını yeme, ne amaçla yaklaşırsam yaklaşayım epey de bi olumlu karşılık aldım hep.

ama yeter.

kendimi inanılmaz kıymetsiz görüyorum artık.

benim için uğraşan, çabalayan, koşan bi hatun olmadı hiç hayatımda. ister sevgili olsun ister fakbadi olsun hiç farketmez. karşı cinsten hiç bi zaman karşılıksız bi ilgi görmedim. hep ben ilgi gösterdiğim için ilgi gördüm.

istemiyorum artık bunu.

benim de canım var lan, bıktım amk.

beni merak eden, keşfetmek isteyen, uğrumda uğraşan, peşimden koşan bi hatun çıkmadıkça karşıma, musmutlu bi şekilde yalnızım dostlarım.

böylesi daha iyi, daha huzurlu.

edit: gelen yoğun mesajlar üzerine belirtmem gerekiyor.

arkadaşlar; benim burada söylemek istediğim şey “ben ilgi istiyorum” değildir.

benim söylemek istediğim şey “bana hiç karşılıksız ilgi gösterilmedi, ben de artık vazgeçtim, böyle daha mutluyum” idi.

yani ne o yalan ilginizi istiyorum ne de “ay ben öyle değilim, senin karşına benim gibi biri çıkmamış” triplerinizi.

yemezler.

yiyen varsa da afiyet olsun.
  • "insanlara inanmaya çalışmaktan yoruldum."
  • gecenin bi saatinde televizyonda zap yaparken,canlı bir yayına denk geldiği zaman yalnız olmadığını hissedip mutlu olan bir tek ben miyim?
  • sevgilimi göreyim diye en yoğun günlerimde 4-5 saatlik uykularla duruyorum. aşk sen nelere kadirsin.
  • babama kızgın kırgın olmak için öyle çok sebebim vardı ki. ''ölse ağlamam herhalde'' onlarca kez kurdum bu cümleyi. ama öyle olmuyormuş. hayattayken benim için yok gibi olan adamın ölümü beni değil ağlatmak yerle yeksan edermiş. uzakta da olsa var olması yetermiş. anladım. keşke.. ilk kez bu kadar çok keşke.....
  • whatsapp benim için sadece türlü türlü ahlaksızlıkların paylaşılacağı bir ortam olduğundan dolayı insan gibi hal hatır sorana asla cevap vermem. hatta '':)'' tarzında bir gülücük mülücük koyduysa okurum, çevirimiçi dururum yine cevap vermem.
  • kafam iyi. rüya görmüyorum uzun zamandır.uyurken de gündüz gibi.rakı celalleniyor buna; sair.
  • mohawk tarzı biraz vikings esintili bi tarz yaptım kendime yanlar sıfır tepede saç var...
    ama onları da sıfırlamak istiyorum
    bazı şeylerden öyle bunaldım ki nefes almak istiyorum. sanki yenileniyor gibi hunharca dökülen saçlarımı görmek canımı yakıyor hangi kadının canını yakmaz ki dökülen saçlar, kazındığında beliren minik ama moral düşüren boşluklar...
    bir daha saçımı uzatabileceğimi sanmıyorum.
    kahrol pcos başıma gelen ne varsa senin yüzünden
  • 5 gündür aralıksız bir baş ağrısı çekiyorum
158305 entry daha
hesabın var mı? giriş yap