• onu çok seviyorum sözlük!
  • evi toplarken someone like you şarkısını mırıldanmam ile senin pezevenk enişten şarkısını söylemem arasındaki süre bir milisaniye falan. nasıl geçebiliyorum, nerden aklım birden alakasız şarkılara kayıyor bilmiyorum.
  • vizeler bitti kendimi büyük bir boşluktaymış gibi hissediyorum. aynı zamanda tonla ödevim var. prşembe günü çanakkale gezisi var. cumartesi sınavım var perşembe gününe yetiştirmem gereken bir deneme iki de proje ödevim var. zaman dursun ne olur ya ne olur ben işlerimi bitirinceye kadar zaman dursun.
  • ayağımın altında hissettiğim kumları özledim...

ondan çok hissettirdiklerini özlediğimi fark ettim.
    bir daha kimseye öyle sarılamadım.
    bir daha koşamadım.
    kimse de yüzüme bakıp anlamadı ne hissettiğimi,
    elimden tutup "ne oldu?" demedi.
    dedirteceğimi de sanmıyorum zaten bir daha.
    ama çok güzel hissetmiştim. keşke olsaydı.
    olsaydı böyle hissetirir miydi acaba? ne olurdu ki?
    bu gece de öylesine aklıma gelen akşamlardan birisi olacak.
    geçip gidecek, onun gibi...

nereden geldiyse aklıma...
  • montumun cebinde bira buldum. soğutup hemen oracıkta içtim. oh.
  • sarılmak istiyorum bir umuda ama önce umut etmek gerek.
  • dun arkadaslarla sohbetteyken fettah can'in ruyasinda kendini yonca bahcesinde kosarken gormesiyle epey dalga gectim. tek insan oldugunu falan iddia ettim.

sonuc; bu sabah uyandirildigimda ruyamda yonca bahcesinde kosuyordum.

anlamina baktim; zenginlikmis, guzel bir paraya kavusacakmisim.

tesekkurler fettah can.
  • 65 yaş üstü okey arkadaşlarım var ve çok hırslılar. bu akşam ben yendim diye bana trip attılar. bir de beni, yaşıtım olan arkadaşlarımdan kıskanıyorlar, ne yapıyorsun ki onlarla gel bizimle takıl diyorlar. bir tanesiyle de geçen akşam tam 4 saat siyaset konuştuk bana mısın demiyor. ergenken de 30+ kankalarım vardı, bensiz dışarı çıkmazlardı. hayır öyle olgun bir insan da değilim yani. evet ama anormalim.
  • bugünlerde algı-duygu kapasitem ancak sigara içmeye falan yetiyor.
  • yol bitti. yolun bundan sonrasına maalesef ki katırlarla devam edeceğim.
hesabın var mı? giriş yap