• an itibariyle dayanamayıp eksi bundesliga whatsapp grubu ile beraber kurduğum grup. dursun, aziz, fikret, fatih, tüpçü vs. gibi bir sürü vasatlıktan sıkılan, kaliteli futboldan anlayan suserler için ilaç niteliğinde olmasını umut ettiğim grup bir yeşil uzaklıkta.

edit: bir seneye yakındır faal olan grup gün itibariyle 60 kişilik katılımcı sayısına ulaşmıştır. başlığın patladığı günden beri oluşan yoğunluktan dolayı grup şimdilik üye alımına kapalıdır.

edit: 04.07.2019 tarihi itibariyle grup 2. yaş gününü yeni yüzlerle kutlamaya hazırlanmaktadır. katılmak isteyen arkadaşlar kalyanschik nickli suseri yeşillendirebilirler.

edit: üçüncü senesine doğru giden grubumuza 26-31 ocak 2020 tarihleri arasında yeni yüzler katmak niyetindeyiz kalyanschik nickli susere atacağınız bir mesajla gruba katılım sağlayabilirsiniz.
  • eğer var ise ingiliz futbolu muhabbetlerini okumak ve zaman zaman yazmak için katılabileceğim gruptur.
  • beni de ekleyin agalar dediğim grup.
  • beni de alın, beni de alın.
  • ekleyin size m city maçından fotoğraf göndereyim
  • çaylaklar da dahil olabiliyorsa bi el atın.
  • yeni sezon başlamadan bir kez daha üye alımı yapacak olan grup.

yeni dönemde gruba sınav ile girileceği dahi konuşuluyor.
  • kaliteli insanların oluşturduğu nadir gruplardan biri.her telden insanı ve muhabbeti vardır.bu aralar yeni arkadaşlara kapılarını açmış bulunmakta.
    edit: gelen yoğun talep üzerine alımları bir süreliğine kapattığınız nadide grup.
  • katılmak istediğim oluşumdur.

forever tot
  • 2.sezon alımını an itibariyle açmış grup.
hesabın var mı? giriş yap