• taksim'e gelen yeşillendirsin madem. çarşambaları bizim tiyatroyu da şenlendirebilirsiniz tabi.
  • tiyatro meraklısı, müzikten anlayan güzel kızlar yeşillendirsin, saplarla işim olmaz.

şaka lan, kafa elemanlar da olur muhabbet ederiz.

anadolu yakası güzel olur ama arada beyoğlu falan da yapılır gitmeye gitmeye unuttuk resmen aylardır.

tiyatro demişken arada minik sürprizler de yapabilir bu 35'lik arkadaşınız. güzel kızlar demiştim dimi?
  • diyarbakır

belki beraber bir molotof yaparız :)
  • iskenderundan katiliyorum. panpam kalmadi lan burada :'(
  • ankara cukurambar ve çevresinde olup lokasyon sıkıntısı yaşanmaması adına, birlikte araba yolculuğu esnasında yahut park halinde klasik müzik dinlenecek, susulacak, oturulacak, konuşulmayacak, ruh dinlendirecek suser arıyorum.
    tercihen barok donemi klasik müziği.
    konusma yetim olmamakla birlikte böbreği arabaya biner binmez hallediyorum ben.
    yahut ipod ile parkta da dinleyebiliriz.
    mühim degil ama böbrek onemli. bir de klasik müzik.
  • edirneden katilabilirim. zeka seviyesinin ust duzeyde olmasi yeterlidir. yesillendiriniz lutfen.
  • yer ; avrupa yakasi

yas onemli degil ama 25+ olursa iyi olur. marjinal arkadaslarla takilabiliriz. tetikci, torbaci, organ mafyasi, orgut uyesi vs herkese kapim acik. biraz illegal isler konusuruz. normal universiteli bebeler vs gelmesin, rahatsiz elemanlar gelebilir. cayi ben ismarlarim rahat olun.
  • ankaradayım. king varsa her türlü uyar. sadece düzgün muhabbet isterim. yaş kemale erdi. ergenlerle uğraşmayalım.
  • dışarı çıkalım diye mesaj almadığım veritabanı. böbreklerime de iyi bakıyorum.
hesabın var mı? giriş yap