şükela:  tümü | bugün
 • püskürtülmüşlerdir. amk çocukları ya. bak elim ayaam titriyo hayla.
 • evet var böyle bir yapılanma. binlerce bot hesap. siyasi kimlikleri yok, düşmanları var. omurgaları yok, hedefleri var. dostları yok, işbirlikleri var.

  aşırı muhalif ve galiz öfkeliler.

  yeni darbe, ekonomin kriz goygoyu yapıyorlar.

  eklenti: bunlara çatarsanız seri eksiliyorlar, karmayı yerlerde süründürüyorlar.

  (bkz: seri eksi oy veren ibne)
 • bunu iddia eden insanlara şunu diyorum. her kriz ve döviz diyen, hükümeti yeren insanla bu iddiada bulunan insanı karşılaştıralım, eğer sen herhangi bir x kişisinden daha fetöcü çıkmazsan adam değilim. illa ki ya okuluna, ya dershanesine, ya bankasına, ya da sempatisine gittin. kandırmayalım birbirimizi, görüyorum etrafımdaki akp'liler 3,5 atıyor bize de çarpar mı diye. neden? çünkü hepiniz ellediniz oğlum o pisliği, ellemeyenleriniz de savundu, hem de can siperane.
 • tabi ki incelenmesi gereken bir konudur. fakat, bir insanın bir kişiyi/olayı eleştirmesi ve eleştirilen kişi tarafından türlü sebeplerle etiketlenmesi toplumun alışık olduğu bir durum. tabi ki mağduriyet politikaları günümüzde hala popüler.
  akp politikalarını veya memleket konularını veya rasgele bir gündemini eleştirmek, fikir beyan etmek kimseyi fetö mensubu yapmadığı gibi birisininde çıkıp "eleştiriyorsan fetö sevdalısısın" demesi doğru değildir.
  bu gibi konular oldukça hassas konular olup çerle çöp ayrılmazsa adı faşistlik olur.
 • son yazar alımlarından sonra çoğalmıştır. bütün provakatif entty'leri hep 20 30 entry girenler yazıyor ne kadar tesadüf amk.