şükela:  tümü | bugün
 • püskürtülmüşlerdir. amk çocukları ya. bak elim ayaam titriyo hayla.
 • evet var böyle bir yapılanma. binlerce bot hesap. siyasi kimlikleri yok, düşmanları var. omurgaları yok, hedefleri var. dostları yok, işbirlikleri var.

  aşırı muhalif ve galiz öfkeliler.

  yeni darbe, ekonomin kriz goygoyu yapıyorlar.

  eklenti: bunlara çatarsanız seri eksiliyorlar, karmayı yerlerde süründürüyorlar.

  (bkz: seri eksi oy veren ibne)
 • bunu iddia eden insanlara şunu diyorum. her kriz ve döviz diyen, hükümeti yeren insanla bu iddiada bulunan insanı karşılaştıralım, eğer sen herhangi bir x kişisinden daha fetöcü çıkmazsan adam değilim. illa ki ya okuluna, ya dershanesine, ya bankasına, ya da sempatisine gittin. kandırmayalım birbirimizi, görüyorum etrafımdaki akp'liler 3,5 atıyor bize de çarpar mı diye. neden? çünkü hepiniz ellediniz oğlum o pisliği, ellemeyenleriniz de savundu, hem de can siperane.
 • son yazar alımlarından sonra çoğalmıştır. bütün provakatif entty'leri hep 20 30 entry girenler yazıyor ne kadar tesadüf amk.
 • kemalist - atatürkçü gibi davranırlar.

  chp'li ya da iyi parti'li gibi davranırlar. her şeye muhaliftir.

  dolar artınca sevinirler.

  mevcut tsk'yı eleştirirler.

  tayyip'ten kurtulma adına dış müdahale ve mandayı destekler.

  can dündar, vb.'lerinin sadece muhalif görüşleri için göz altına alındığı propagandası yapar.
 • kendilerine sorsan kesin haklılar, fetö hayatta kötü bir şey yapmaz ,feto harika. fetö'nün giyilmiş don atletlerini koklayan insanlar var, daha ne diyeyim. bu nasıl akıl tutulması belli değil. kendilerini eleştrince mesaj atarlar, kabak gibi meydana çıkarlar. uğraşmıyorum da asıl bunları polise şikayet etmeli, i.p.'lerinden bulmalı. bu tipler acayip yılan, tüm düşmanlardan daha tehlikeliler. çünkü içimizdeler. düşmanları rte gitsin de ülke batsın, bölünsün farketmez. çünkü imamları öyle istiyor, öyle inanmışlar. nasıl insanlar akıl alır gibi değil. sorsan her şey rte'nin tezgahı. yıllardır ordu, yargı, polis ve tüm devlette yapılandılar. hak hukuk yediler, iftira attılar. onca insanın ölümüne, intiharına sebep oldular. alayı ajan piçler. ama allahı var zekiler, organizeler. düşmanı hafife almamak lazım. fetö'nün ne mal olduğunu görseler, normalleşseler yine eyvallah hoş gelsinler, ama nerdeee.
 • ak-itlere göre recebin götünü yalamayan herkes fetöcüdür.

  muhaliflere göre de akepeliler fetöcüdür.

  ama işin enteresan tarafı akepelilerin kıstasları ile yaklaşırsan kim fetöcü diye, 3-5 kişi hariç akepelilerin hepsi fetöcü çıkar .