şükela:  tümü | bugün
  • artık bir çare bulunması gereken durum. kendi başlığının altında bir çok şikayet var ama dikkat edilmiyor. artık yeni bir başlıkla sesimizi duyurmamız lazım. ekşi sözlük gibi, reklam geliri hadsafhada olan, en çok ziyaret edilen sitelerden birisi olan kurumun, uygulaması bu kadar çöp olmamalı. bundan önce (bkz: şükela reader) kullanıyorduk, yemin ederim o daha iyi idi. şimdi buna alıştık. sözlükte yazılımla ilgilenen bir çok kişi var, yönetim buna bir el atmalı. çöküyor, girilmiyor, atıyor hata veriyor. başlığı, ios olarak açtım, çünkü androidde de böyle mi bir fikrim yok.

edit: yok artık ya, başlığı açarken çöktü uygulama bildiğin. bildiğin abi sen haklısın, rezil rüsva bir uygulamayım dedi kendi kendine. gündemi burdan takip ediyoruz bir çoğumu. düzgün bir uygulama bence hakkımız.
  • az önce silerek katıldığım önermedir. ınternette açıp ana sayfaya ekledim. arkadaş ne kadar zor olabilir adam gibi bir app yapmak, yaptırmak.
  • android'den bildiriyorum, burayı da bok götürüyor.
  • ilgilenilmedigi besbelli olan uygulamanin cop olmasidir.
  • az önce yine çöktü sağolsun.
  • tarayıcı varken gerek duymadığım uygulamadır, chrome candır.
  • üzülerek söylüyorum ki dışarıdan (bkz: şükela reader) adamlar iş yapıyor iyi kötü sürekli refresh ederken : siz sayın sözlük yönetimi; kendi içinizden bir uygulamayı optimize edemiyorsunuz,

not uygulamaya çalışmadığı için bu entry i (bkz: pena) dan yazıyorum.
  • sadece ios değil android uygulaması da patates olmuştur.
  • android uygulaması da farklı değildir.
  • en iyisi zaten masaüstü ve mobil webten girmek siteye. uygulama zaten kötüydü yeni mi farkettiniz?