• bir çağrı, bir davet.
    aşk için, sevi için, bir gelecek için. umudunu karşılayamayan hayatlarınız , kalbimde kıymet bulsun diye...

yani diyorum; dillere destan tarif ve tasvir ile muvaffak olunamayacak raddede emsalsiz güzelliğiniz ruhumu kaplayan bedenimde bir işe yarasın.

düşün, şu mahçup delikanlı sizler için, uğraşıyor, aşk ısısı veriyor ve koca bir ömür harcıyor. acaba ruhunuz nerede şuan? kim bilir kimlere ne eza cefa çektirdi o günahkar bakışlarınız? masum olan kanıma girdi bu can alıcı güzelliğiniz. bu sorularla sorgulamaya çalıştım, sonra kalbine indim ve hemen gözlerimi gözlerinize değdirmek istedim, yine aynıydı, kim bilir ne heyecan dolu bir kalbi vardı?

çocukluğunuzdaki şıpsevdi sakızları açan minik ellerinizin, artık ellerimden uzak kalmaması için.
    şimdi daha güzel, tüm şehvani pozlarını daha güzel seyredebileceğim, gözlerini gözlerime yönlendirecek ve o kırmızı dudaklarınız bana yakın, rujunuzun kokusu ciğerlerimde, seni istiyorum bakışı ile odaklanmak istiyorum.

ve shakespeare'in dediği gibi; madem bu dünya bile bir gün yok olacak,
    o halde sevgin bitmeden hadi, hemen, şimdi, okyanuslar kadar derin rüzgarlar kadar serin güzelliğinin hatrına bağışla kendini bana, benim mor akşamlarda açan krizantem çiçeğklerim.

hülasa bebeğim insanın yüzünde tarık akan kahkahası.
  • yallah
hesabın var mı? giriş yap