• büyğk ihtimalle kişiye(en azından şahsıma) bir aydınlanma sağlamayacaktır. tırt geldik tırt gidiyoruz.
  • çok sığ insanlar var, kendi görüşlerinden başka görüş kabul etmeyen.

sanırım bu yazarlarda genel olarak yeni nesil, geçmişten gelen değerleri önemsemeyen sadece kendi düşünce ve kendi değerlerini kabul eden, ötekileştirirken aslında kendisinin öteki olduğunu kabul etmeyen sığ düşünce yapısına sahipler.

böyle bir platformda yazma ya da yazabilmek için sanırım algıların ve eleştiriye açık olmanın kapasitesi daha geniş olmalı.
  • bu sabah gelen maile baktığımda gözlerime inanamadığım, “nasıl yani, bir yanlışlık olmuş olmasın?” diye şüpheye düşürendir. hayır çünkü ben beklemekten başka şey bilemiyorum, yanlış bir şey yapmayayım. boru değil 3 yıl bekledim. hayatta istikrar sağladığım tek konunun ekşi yazarlığını beklemiş olması, bir çok şeyin cevabı olabilir!
    uzun süre başlık başlık gezindim, “ilk yazar entryimi hangi başlığa girsem?” diye. .
  • bir dizi,film izlersin yazarsın buraya. kitap okursun yazarsın. mesleğini anlatırsın,okulunu,aileni... hiç bilmediğin insanlar sana katılır,favorilerine ekler oy verir. aylar önce girdiğin entryden biri mesaj atar vaay bunu ben yazmıştım değil mi dersin. güzeldir yazar olmak. genel olarak yazmak güzeldir.
  • gizemli bir hava yaratır.yazarım ama nickimi vermem geyiklerine sebebiyet verir.en yakın arkadaşına bile nickini söylemeyebilirsin daha rahat olmak adına. mesain yoktur , canın istedikçe , sevdikçe yaptığın amatör bir iştir.
  • 2012 de üye olduğum platformda bugün gerçekleşen olay. teşekkürler.
  • uzun bir bekleyişin ardından deneyimlediğim olay.
  • bugün oldum elim ayağım titriyo aneee ne başlık acsma şimdi diye
  • bir süre öncesine kadar çok istediğim bir şeydi. ama artık ne başlıklar ne de içerikler amaca hizmet etmediğinden, benim için vakit öldürmenin alternatif yolu sadece.
  • bekleme sıram neden gözükmüyor? uygulamada bir hata mı var acaba? üsteki 0-0-0-0’lar neden değişti?
    ...
    ...
    evet yazar olmuşum.
    herkese hayırlı entariler efendim.
hesabın var mı? giriş yap