şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "baba süper entry", "ehehehe mehehe", ":))))" diye mesaj atip yanit alamayan yazar kisisinin "madem kimseye yanıt vermiyosun neden mesajlarin herkese acik" isyani. "eyv koc" mu desin ne desin aq.
  • erkek yazarların en çok aradığı giriş cümlesinin çok saçma olmasından kaynaklanıyordur.

sapına kadar erkek olduğum halde nick tercihi yüzünden adımın selda olduğunu var. çok ilginç mesajlar alıyorum.

hi barbie diye giriş yapan var..

hi ken diyip sonra sevişmeye mi geçicez anlamıyorum ki..

hazır yeri gelmişken tekrar erkek olduğumu bildirmeme gerek yok heralde.

erkekim ben erkek.

not: erkek spor
  • kadın erkek diye ayırmıyorum, şu zamana kadar başıma gelmeyen durum. biraz da ne yazdığınız ile alakalı olabilir.
  • ülkenin kadınları adres soran adamdan korkar hale gelmiş, ama hala onlar "kezo". adamlar pürü pak anasını satayım, etraf sadece adres sormak isteyenlerle dolu.

halıya attıran elektirikçiler, simit arabasının köşesinde asılan mahlukatlar, gündüz vakit arabaya kadın çekip, şile yolunda tecavüz ettikten sonra "insaniyet namına" bir büfeye bırakan adamlar falan hiç yok.

bunların hepsi kadınların kezoluğundan.

mesaja dönenlerin eli geç bittiğindendir.

edit: pür-i pak olacakmış o ^^
  • cevap vermeye değer mesajların gelmeyişinden kaynaklanır.

adam gelmiş ":), hahaha, hımmm" şeklinde mesajlar atıyor, neyine cevap vereyim?
    işin daha da bokunu çıkarıp fotoğraf gönderen/isteyen, instagram adreslerini paylaşan, filiz sevişelimmi tarzında mesajlar atanlar bile var.

bunların hangisi cevap vermek için zaman ve enerji harcamama değer, buyurun söyleyin hadi.
  • ekşici kadınlara kaldıysanız durumunuz cidden kötü demektir.

üzüldüm
  • entry gecmisinize bir goz atmis olabilir.
    kadinlar hakkindaki kalipyargilarinizi teshis etmis olabilir.

mesela "evrim erkegi dominant kodlamistir, erkek alfadir, kadinlar soylediklerinin zittini ister aslinda" vb fikirlerinizle aliciya cikmissaniz evlat olsaniz cevap alamayabilirsiniz.
  • (bkz: herkesin seni engellemiş olması)

engellendiysen mesaj atabiliyorsun ama karşı taraf görmüyor. sen de cevap yazmadılar sanıyorsun.
  • bunu tespit edebilmek ibretlik bi çaba.

kadınların cevap vermemesine şaşırmadım.

ayrıca arkadaş demiş ki "madem herkese cevap vermeyeceksin mesajlaşma neden açık?"

mesajlaşma mesaj atabilmek için açık. mesajlaşmayı kapatınca kimseye mesaj da atamıyorsun.
  • gayet haklı oldukları bir konudur.beni kadın sanıp atılan mesajlar arasında ilk cümlesi yanlızmı yaşıyorsun diye bi mesaj vardı.sevişmeyi kesinleştirmişte otel parası verip vermeyeceğini merak ediyor pezevenk.