• bana da yürümüştü vakti zamanında biri. terbiyesiz haysiyetsiz şey. "ben evliyim" dedim, "olsun ben de" dedi. "lan oğlum ben erkeğim " dedim, "hassiktir senin ben ta amına koyim lan asdfghjk" dedi. yazışıyoruz götverenle arada sırada.
  • (bkz: hepsini çıkarırım)
    (bkz: oğlum ayağınızı denk alacaksınız)
    (bkz: herkes ayağını denk alacak)

bu vesileyle açıp bir daha izleyeceğim, buyrunuz
  • götüme benzeyen kadınların sağda solda herkes beni istiyor ama ben vermiyorum temalı konuşmalarından bıkmış usanmış birisi olarak, merhaba ben kızım yazan herkesi mesaja boğup, görüşelim mi melis diyen erkeklerin allah belasını versin diyorum.

sosyal mecralardaki kadınların özgüveninden ben de istiyorum ki bu özgüven kendi kıymetini bilmeyen salak erkeklerin, gereksiz kadınlara fazla prim vermesi sonucu ayyuka çıktı. olayın iyice boku çıktı.

erkekler lafım size, kadınları kötülüyorsunuz, itin götüne sokuyorsunuz sonra özelden kadın zannettiğinize bile yaldır yaldır yürüyorsunuz. kendine merhaba diyen herkese bana yürüyor muamelesi çeken, burayı avlanmak için kullanan, kadın olduğunuzu anladığında sohbeti kesecek kadar erkek budalası olmuş kadınlara prim vermeyin.

adam evliymiş. sana ne amk adam evliyse, nikahına mı alacaksın 2 mesajlaştığın adamı. potansiyel koca adayın evli çıktı diye, moralin mi bozuldu, olmadı mı bu seferde, gol değil mi yine???

derde bak....
  • kimsenin kimseye karışmaya hakkı yok. her iki taraf da memnunsa halinden; alan razı satan razı ise bize bir şey demek düşmez. bırakın milletin cinsel, özel hayatını da kendinizinkine bakın. istemeyen kimseyle görüşmez size kalmış. kimse kimseye zorla burada zaten bir şey yaptıramaz. herkes kendi işine baksın.
  • biseksüel olabilirler.
  • nedense hep "ayrılık surecindeyiz" martavalini okur bu dallamalar.
    sonra bir bakmissin hoop! 3. çocuğu almışlar kucaklarina.
    sahte profil fotolu keltoşlar sizi.
    ahahah. abazanlar ordusu.
  • evli ve çocuklu biri olarak sohbet veya iş amaçlı burada bir çok kişi ile mesajlaştım, telefonlaştım ve görüştüm. bunların içinde hem kadın hem de erkek vardı. ve her iki tarafta da evli olup da yürüyen yazar var. hatta bir kadın yazar burada tanıştığı biri ile ilişki yaşadığını sonra o kişi ile eşinin gerçek hayatta arkadaş olduğunu falan yazmıştı. demem o ki evli bir erkek karısını aldatırken genellikle evli olduğunu gizlemez. erkek kadar kadın da suçlu.
  • eski bir arkadaşımın kocasıdır, yakalandı da.
    ikisiyle de görüşmüyorum.
    ikisi de bok yesin.
hesabın var mı? giriş yap