• sadece çok yakınlarıma söylemiş olmama rağmen pişman olduğum durum. keşke user adımı değiştirebilsem.
    ekşi nin buglarından biri olduğunu söyleyebilirim. yılda bir filan değiştirme imkanı verilse keşke. ama nerde.

iş yerinde burdan link verince ekşiye üyemisin (allahtan suser yada yazar tabirinden haberleri yok) sorusuna
    maruz kalıyor ve mecburen hayır diyip geçiyorum. yalancı durmunada düşüyorum.
  • (bkz: +1)
    lakin boyle soyleyince hemen havalara girmissin, bidi bidi ediyor millet!
  • sonuna kadar katıldığım yazar tipi.
  • yalniz değilsin dediğim yazar. çünkü burada reelde olmadigim kadar rahatca fikirlerimi söylüyor ve hatta çoğu zaman agzimi bozuyorum. o yüzden sevgilim dahi bilmiyor.
  • doğrusunu yapan yazardır.

herkes de herşeyi bilmeyiversin. bir şey de kişiye özel kalsın
  • nickimden de anlaşılacağı üzere benim bu. yalnız bi arkadaşımın gelip aaa bak bu suser tam senin gibi düşünüyoo demesiyle dumur olup kendimi ifşa etmişliğim de vardır.
  • giydiğim iç çamaşırının rengini bilecek bir iki insanla paylaşmak haricinde bana da uyan yazardır. lakin buradaki anonimite beni gitgide zorluyor, normalde aşırı bulaşık ve muhabbetçi biri olarak nereye kadar gidebileceğimi bilmiyorum.
  • - ooo bakıyorum da göt, meme doldurmuşsun buralara hep.
    + yaa hayatım yok. orada geyik yaptık sadece.
    - oo kate upton'ın memelerine her hafta en az bir entry girmişsin...
    + işte bunlar hep espri... şakalar... işte sosyal medya, malum...
    - ama hep aynı cinsel takıntı. böyle olmaz ki... başka başlıklara da yönelmen lazım
    + büyütüyorsun ama... yazmışımdır geçmişimdir.
    - ben seni terk edeyim de biraz eski sevgili başlıklarına dön sen, hep aynı şey olmaz...
    + yapma işte bunu yapma.
  • reel hayatında canını sıkanların ekşi sözlükte canına okuyan yazardır.

iş hayatında, günlük hayatında kafa tutamayacağı, hissettiklerini yüzüne söyleyemeceği kişileri burada çınlatarak rahatlayan yazardır.

benim ülen.
    nick benim, yazarlık benim,dahası keyif benim. yürü git.
  • yazdıklarına otosansur uygulamayan yazardır. şahsen bende bugüne kadar kimseyle paylaşmış degilim, çünkü insanların beni eleştirmesi veya beğenmesi için burda değilim. görüşlerimi kendi kalıplarıma bile sıkışırmamak icin burdayım.
hesabın var mı? giriş yap