• çekici çekici yapan detaylar gibi önemli konularda fikir alışverişi sağlayan detaycı kişilik.
  • reenkarnasyonla zombi olan nekrofil cemaati'nin abisi. ikiz gibiler, çok benziyolar.
  • hesabını kapatma nedeni çok tuhaf: abi bilgisayar çok ısındı ondan kapatıyorum, dinlensin biraz.

vay arkadaş ya.
  • dört kardeşlerdir. abisinin adı eksican, iki ablasından birinin adı eksinur diğerinin adı da eksigüldür.

edit: eksinur küçük kardeşmiş.
  • pek emin değilim ama evrimini tamamladığında mitolojik bir varlık olacak yazar. şimdilik belden aşağısı su. belden yukarısı evrimini tamamladığında...
  • aklıma erzincan daki ekşisu yu getirmiş olan yazar.
  • çörek otu'ndan bahsettikçe hipnotize olmuş bir şekilde başlıklarına kilitlendiğim eğlenceli yazar.
  • en bi severek takip ettiğim badim. uçurulacak olursa ssg'ye "beni de uçurun laaaaaaaaaaaayyyyyyyynnnnnn!!!!!!" diye mesaj atarım. atabilirim yani. atmayabilirim de. öfkeye yenik düşmemek lazım aslında.
  • davacı koltuğundan oturan bu kadına yürekten acıyorum gerçekten de. o, talihsiz bir komedinin ve ihmalin kurbanı; ama acıma hissimi onun başka bir adamın hayatını harcamasına izin verecek, kendi suçundan kurtulmak için yaptığı şeye göz yumacak denli abartmıyorum. evet, suç diyorum, beyler, çünkü onun arkasındaki güdü suç, gerçek anlamda kanuna karşı suç işlemedi belki, ama toplumumuzun değişmez ve yüce bir kuralını çiğnedi. öyle ciddi bir kural ki bu, ona karşı gelenleri aramızdan atarız, içimizde tutmayız. işte o yüzden de suçunun kanıtı yok etmeye mecburdur. ama suçunun kanıtı ne ki? tom robinson. yani bir insan. evet tom robinson'ı kendisinden uzak tutmak zorunda. her gün ona ne yaptığını hatırlatan bir şey, tom robinson. peki ne yaptı gerçekten bu kadın? bir zenciyi baştan çıkarttı. kendisi beyazdı ve siyah bir adamı ayarttı. siyah bir adamı öptü. yaşlı bir amcayı değil; ama boylu poslu, genç bir zenciyi. aslında çiğneyene dek hiçbir kural umrunda değildi. ama işte kafasına sonradan dank etti.
  • saçmalama kalibrasyonu terelellilere ulaşmış yeni nesil bir papara üstadı.
hesabın var mı? giriş yap