• elyazılarının inci gibi olmasından ziyade kendilerine has bir tarzı olan güzel yazıları varsa ve şayet elleri de güzelse çekicilik katsayılarını arttıran erkeklerdir.
  • ilkokul hocalarının sadistliğine borçludurlar güzel yazılarını.

çirkin yazanlar kümesi diye bi şey olur mu lan? çocukluk travmalarımdan biriydi. hırs ettim en güzel yazan oldum sınıfta!
  • beni hep korkuturlar (?!). nedense yazıya fazla özen gösteren erkeklerde bi sorun olabileceğini düşünürüm (hayır, erkekliklerinde değil; kişiliklerinde). tabii yanılıyor olma olasılığım çok yüksek ama, benim karşılaştıklarım böyle bi genellemeye gidebilecek kadar veri sahibi olmamı sağladılar. bi de şöyle bi şey de olabilir: belki de ben hep kötülerle karşılaşıyorumdur (ühühüü!). ama bence, bendeki bu sapkın düşüncenin altında yatan, kendi yazımın bok gibi olmasından kaynaklanan kıskançlık duygusu: erkekler kadar olamadım ulan! şu yazımın çirkinliğine bak!
  • ses tonu güzel olan erkeğin yanında bozuk para gibi harcanır.
  • (bkz: bilbo baggins)
  • el yazısı güzelliği sadece kızlara has bi durummuş gibi bi algı var ya hani. el yazımın güzel olmaması için bütün gerekçelere sahibim aslında. kız değilim, öyle çok düzenli, iltizamlı da değilim; üstüne üstlük doktor olacağım ilerde*. ama yazı konusunda hassasım işte bak. yazdığım şeyi düzenli yazarım, dilbilgisi kurallarına dikkat ederim, el yazım güzeldir, göze hoş görünür. fakat daha şimdiye kadar hiç ekmeğini yiyemedim bunun. yanlış bi algı var. nerde ''ooo senin yazın ne güzelmiş tanışalım mı:))'' diyecek kızlar azizim aah ah. bi de lise hazırlıktayken edebiyat hocamız defterimi almıştı ''kızlar örnek alın, örnek alın biraz. bakın ne kadar güzel yazı'' demişti. gururumun okşandığı nadir anlardandı.
  • sözün uçmaması için yazının kalıcılığını estetikle desteklerler.
  • genelde solak değillerdir.
hesabın var mı? giriş yap