• evleniyorsun öldürüyorlar,boşanmak istiyorsun öldürüyorlar ya anlayamıyorum artık bu zihniyeti kaç kere daha olcak bu nedir ya nedir!!!
  • tiyatro bereze'de sahnelenen macbeth oyununun yardımcı yönetmeni. ilerleyen zamanda sözlükte başlığı " elif aydın(yönetmen)" olacak, başarılı bir akademisyen ve oyuncu olduğu söyleniyor. adını sık sık duyunca gogılladım aman allahım birde neyi keşfedeyim, lise sınıf arkadaşımmış ya bu eşek gözlü kadın. hemi de çok çok sevdiğimden. en son yıllar yıllar önce odtü'ye uğurlamıştım, hey gidi günler hey. kutsal bilgi kaynağında adı olmalı, zamanı geldiğinde adına ilk entry giren kişi payesini de ben almalıyım. hığhahaha.
    buraları okuyorsa dana gözlerinden öper, ilk oyununu en ön sıradan izleyeceğime yüce tanrı önünde and içerim. maraşa selamlar.
  • boşanmak istediği eşi tarafından öldürülen kadın.

bir kadın daha..
    bir çocuk daha annesiz..
    bir “psikopat” daha katil..
    bir izlenecek dava daha kim bilir ne bahanelerle..

hadi sözlüğün nadide kadın düşmanları yok sayın hadi, hadi kusun düşmanlığınızı tüm cinsiyetçi başlıklara hadi.

çünkü siz minik dünyanınızda “kadından yönetici olmaz”, “mini etek giyenin kocası nedir”, “sevgilisine şunu yaptırmayan/buna izin veren” vs gibilerini buyururken, sosyal olarak “güçsüz” konumlandırmanın bedeli başka şekillerde ödeniyor her gün. hepsi aynı zihniyetin farklı tonları işte..
  • 1 haziran 2016 itibarı ile atılım üniversitesi, mühendislik fakültesi dekanlığına atanmış, genç, güzel ve başarılı akademisyen.
hesabın var mı? giriş yap