şükela:  tümü | bugün
  • survivor 2017'nin gönüllüler takımının 1992 doğumlu fitness eğitmeni yarışmacısı.
    vücut geliştirmede de şampiyonluğu varmış kendisinin.
  • survivor 2017 gönüllüler takımındaki en verimli kadın yarışmacı olmakla birlikte, çok makul, uyumlu ve temiz yürekli bir survivor olarak gördüğüm, kıbrıs'a gitmesini istedigim yarışmacıdır.
  • saçlarindaki rasta benzeri eklentiyi çıkarınca lagertha gibi kadından normal elif'e dönmüştür.
  • iğrenç bir iç burun yapısı var,bir kadın bu kadar rezil sesli olamaz arkadaş.
  • ilk zamanlarda görüntü olarak baya bir itici gelmişti bana ama saclarını bir açtı kül kedisi gibi bambaşka birine dönüştü.hem şirin hem de sexy hemde güzel görünüyor. hayranlık beslemeye başladım kendisine hele o gülüşü yokmu beni benden alıyor bu kadar mı tatlı güler bir hatun yaa.ha bide çıkık kalçaları da beni benden alıyor.
    geçen sene damla'ya bayılıyordum bu seneki gözdem de elif oldu...
    yalarım ıstırırım :)
  • sinsi.
  • survivor yarışmasında en iyi yarışan iki kadından biri, diğeri ise sema apak.

elif, son zamanlarda oyunlarda yükselen performansı ve duruşuyla survivor'ın büyük adaylarından biri benim gözümde.
  • 2017 survivor ün bana göre en seksi yarışmacısı.
  • delikanlı kızım ayaklarında takılan bi sinsi. aşırı itici olmasına ragmen yanında ergen tipler var diye bu parladı. fesatlıkta tugceden de fena. olgun falan diyolar halbuki kötü niyetli biri ama içten pazarlıklı oldugu icin çaktırmıyo maalesef. ayrıca buna güzel diyen kördür.