• "real madridler, borussia dortmundlar bu yaşta adamlarla kadro kurarken galatasaray'ın adam yetiştirecek yer, "çocuk kulübü" vs. olmadığını iddia edenler var bir de."
    bu söylem doğru ama başka bir yönden bakarsak da varane 17 yaşında ligue 1'de 1.976 dakika süre aldı, gs stoperi emin ise 2.ligde bile süre almadı sadece türkiye kupasında ara sıra oynuyor.
  • fm 2020 de 78 milyon euro bedel karşılığı barcelona'ya yolladığım aslan parçası. emin ve ona benzer aslan parçaları sayesinde ffp den kurtuldum.
  • boluspora kiralanmış top tepici
  • bu yoğun fikstürde ve bu stoper eksikliğinde neden kiralandığını anlamadığım oyuncu. kalması daha iyi olurdu bence.
  • önümüzdeki sezon iyi bir hazırlıkla galatasaray'da faydalı olmasını beklediğim futbolcu.
  • galatasaray'ın önümüzdeki sezon banko on birinde olabilecek genç stoper. basında önümüzdeki sezon galatasaray'ı konuşulurken yunus, okan ve emre akbaba'nın gölgesinde kalıyor. iyi bir teknik direktör gelirse ciddi anlamda katkı verebilir.

galatasaray marcao'yu satarsa; emin'in geriden oyun yönetme konusunda inisiyatif alabilecek kumaşı olduğunu düşünüyorum. tabi marcao kalibresine gelebilmesi için galatasaray'da uzun süre düzenli oynamalıdır.

galatasaray'ın şansına stoper açısından sağlam gençleri var. metehan, ışık kaan ve emin gibi gençler bence galatasaray'da şansı hak ediyor. formaya en yakın olarak emin bayram'ı görüyorum.
  • ayağı pasları çok düzgün olan genç stoper.
  • hazırlık maçında 4. dakikada yükseldiği bir top sonrası yere düşerken sakatlık geçiren oyuncu.
    yorum yapan kişiler aşil tendon kopması yorumu yapmış umarım değildir. çok geçmiş olsun.

https://twitter.com/…?s=21&t=hi60jivh4jkrf0nmpt-ztw
  • kendisini ilk defa 17 yaşındayken yanılmıyorsam altaya karşı oynadığımız bir kupa maçında izlemiştim ve gerçekten çok etkilenmiştim. gerek fiziği gerek tekniği ortalamanın biraz üzerindeki hızı gerçekten etkileyici. son yıllarda çok stoperler çıkaran türk futbolunun şu ana kadar çıkardığı belki de en potansiyelli stoper.
  • abdülkerim bardakçı'dan çok daha sağlam top oynayan 19 yaşındaki stoper.
hesabın var mı? giriş yap