şükela:  tümü | bugün
 • ekşisözlük'ün gerçekteki sahibi ve ekşioğullarının genç varisi olabilir.
 • 20 yaşında olmasına rağmen şimdiden müthiş bir cv'si olduğunu düşündüğüm genç kalem.

  medya sektöründe yer almam nedeniyle her gün medya haber sitelerini gözden geçiririm. geçen gün de medyatava'da bu arkadaşın haberine rastladım. okudum ve helal olsun dedim.
 • "bence hdp'ye oy veren herkes vatan haini değil, aralarında siyaseten kuş beyinliler de var" şeklinde bir demeci varmıs adam doğru söylemis iyi söylemis helal olsundur
 • yakın bir zamanda boxer dergisi'ni satın alan, şimdi de boxer tv için kolları sıvayan genç gazeteci.
 • hayatımda gördüğüm en tuhaf insan.

  hayır, hayatımın sıradanlığından kaynaklanmıyor bu tuhaf bulma durumu. boxer dergisi'nde yazan bir gazeteci sanıyordum, dergiyi satın aldığını öğrendim ve adam daha 22 yaşındaymış. ve ve ve asıl bombaya geliyorum, herif trabzonsporlu. hiç anadolulu gibi durmadığı için gece gece bu entryi giriyorum. :d nevzat aydın'da da bir entelijansiya var ama o yine akçaabat köfte falan yiyor.
 • yılların kallavi gazetecilerini utandırması gereken genç kalem.

  http://www.gazeteciler.com/…r-eksioglu-100865h.html

  (bkz: huffington post) yazarıdır aynı zamanda.
 • ideal atatürkçü, huffington post contributoru.

  "bir dönem cumhuriyet gazetesinde de görev aldın. özellikle o dönemlerde "kemalist yazar" olarak anılıyordun. bu tarz tanımlamaları nasıl karşılıyorsun?

  cumhuriyet'te kadrolu değildim bir nevi 'contributor' olarak görev aldım. buna rağmen, bu şekilde anılmışsam bundan gurur duyarım yani. kemalizm'in özünü benimsiyorum ben, bazı insanların yansıtmaya çalıştığı kemalizm'i değil. zaten şu an cumhuriyet'te de bir iki isim dışında kemalist biri olduğunu düşünmüyorum.

  “gezi eylemlerine katılmadım”

  gezi parkı'nda bir araya gelmişken gezi direnişi'ne de değinelim. gezi eylemlerinde yer aldın mı?

  katılmadım. hatta bu benim gezi parkı'na ilk gelişim. çevresinden çok geçtim ama içine hiç girmemiştim. direniş mi eylem mi ne dersen işte katılmayı da düşünmedim zaten.

  neden?

  çevreci eylemlere her zaman destek veririm. misal karadeniz'de yaşananlara çok üzülüyorum. gezi sadece çevreci bir eylem değildi bence. niye geldiğini bilmeyen marjinal tipler, kandırılan gençler ve terör örgütü sempatizanlarının da bulunduğu bir eylemdi bu. ben o insanlarla birlikte olmak istemedim. çoğu arkadaşım gitti, destek verdi, saygıyla karşıladım. büyük bir tencerede pişen güzel bir yemek düşün fakat içinde birkaç tane karasinek var. yer misin? ben yemem. yemedim de."

  kaynak: http://www.medyatava.com/…-tek-kurus-almadim_133980
 • can dündar ile alakalı huffington post'a yazdığı yazı sebebiyle eleştirilmiş, genç medya patronu.

  eleştiri: https://meanwhileturkey.wordpress.com/…their-pants/
 • huffington post'a yazdığı yazı kaldırılmış yazar. sebebi, can dündar'ı eleştirmesi.
  işte batı ve özgürlük anlayışı.
 • zafer mutlu'dan aldığı dergiyi yönetemeyip, huffington post tarafından yazılarına son verildikten sonra 'birileri' elinden tutmuş ki trt'de program yapıp, daily sabah'ta makale yazabiliyor.

  zaten bir insanın soyadı ekşioğlu olup gazetecilik yapması da bir garip. ne bileyim inşaat yap, otel işlet, mekan aç.