• aşağıda kopyaladığım entryi girene mi acıyayım bunu favorileyen 135 tane mala mı acıyayım bilemediğim başlık. bak bak kadınlar yönetilmesi gereken varlıklarmış. siki var diye kendini nimetten sayıyor. senin gibi babaları olduğu için özgüvenleri eksik yetişiyor olabilirler mi? mümkünse siz üremeyin sayın amina kodukladım. sanki biz erkekler trafikte hiç hata yapmıyormuşuz gibi yorumlara bak hele. gayet de taş gibi araba kullanan kadınlarımız vardır. gayet de çok da güzel yönetirler. senin ben anadolu çomar kafana sıçayım.
    —————-
    kadınların yöneten değil yönetilmesi gereken varlıklar olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

yalnız araba kullanmada değil herhangi bir iş veya işyerinde de bunun benzeri hareketlerini görebilirsiniz kadınların.

sen otur evinde çocuğunu büyüt kadın!
  • yüreğimin tüm yazılanları okumayı kaldırmadığı başlık.

bakın, kadın erkek farketmez insan denen varlık hata yapmaya programlıdır. hayatı kolaylaştıran her türlü buluş, insanın daha fazla hata yapması sayesinde iyileştirilmiştir ve insanoğlu bugünkü teknolojiye varmıştır ve bundan sonra da geliştirmeye devam edecektir. teknolojiyi yaratan insan da hata yapmaya programlı olduğu için her şeyi öngöremez. bundan yıllar sonra bu tarz haberleri okumuyor olacağız çünkü birileri potansiyeli farkedecek ve önlemini alacak.

yüce allah şahidim ki ben bir kadınım ve 15 yıldır ehliyetim var. kadın erkek farketmez çoğu sürücünün klasik insan özelliklerine sahip olduğunu düşünüyorum. aşırı kibirli, bencil, formula 1 pilotu olduğunu zanneden, kurallara uymayan, ruh haline göre araba sürüşünün değiştiği standart insanın standart davranışlarını direksiyona geçti mi gösteren bilimum gerizekalı ile birlikte yol alıyoruz. biz makul kalabildiğimiz sürece trafikte hayatta kalacağız.

özetle bu kadar saçmaladım. kadın milletiyle ilgili değil. insanla ilgili. alın size fren yerine gaza basıp kendini yerden yere vuran bir “insan” videosu daha.

https://m.youtube.com/watch?v=v3ttq6epiv0

zaman gelecek, insan doğruyu öğrenecek ama korkarım biz bunu görebilecek şansa nail olamayacağız.
  • bir kişi üzerinden bütün kadınları küçük görmeyi, aşağılamayı hak bilen yazarların toplandığı başlık.
  • bir keresinde patlayan frenli arabayı yokuşa sürerek hızını azaltıp sonrasında el freni ile durduran,bir keresinde de kaskonun verdiği ikame araçta vakum borusunun patlaması sonucu tas kesilen frene rağmen dortluleri yakıp el freni yardımıyla arabayı evin önüne çeken bir kadın olarak bir türlü anlam veremedigim kadındır.kadin ya da erkek farketmiyor,iyice pişmeden lütfen trafiğe çıkmayın.kendi canınız dahil,milletin canına kastetmeye hakkınız yok.
  • alışıldık görüntülerden birini içeren video.
    garip olan, pozitif ayrımcılık yapmanın cinsiyetçi olmadığını düşünen sığırların olması.
    linç yemişmiş, meriçlerin sonu er geç öyle olur.
  • henüz bir günlük ehliyetli olarak beni deli gibi korkutan sürücü.

umarım bir an önce alışabilirim kullanmaya.
  • trafikte el bombası gibi gezen kadın sürücülerden biridir.

şu videoya bir bakın. şu kadının yaptıklarını bırakın bir erkek, gerizekalı yapmaz.

https://www.liveleak.com/view?t=9utgn_1562344480
  • otomatik vitesle düz vites arasında fren gaz pedalı açısından hiçbir fark yok. o açıdan hay gireceğiniz entry'yi sikeyim dedirten başlık.
  • bu hatayı sadece kadınlar ve çocuklar yapar. ya arkadas hadi dükkana daldın... geri geri çıkacağına niye gaza basıp devam ediyorsun?
    kadınlar gaza ve frene basmayı bilmiyor... ya şu frene yavaş basın... karıştırsanız bile bişey olmaz... yavaş basın ve topuklu giymeyin... kadın sürücüler çok tehlikeli ya...
hesabın var mı? giriş yap