• black&decker şarjlı tornavida.

uzun yıllar süren bir birlikteliğimiz var, o olmadan ikea bir hiç. evimin tadı tuzu yok.
  • stilson, izeltaş, gedore altaş, rico gibi markalar sayılabilir. bugüne kadar kullandığım ve memnun kalarak tavsiye ettiğim en güzel ürünlerden birisi stilson l-kollu bijondur. kullanım kolaylığı ve sağlamlığı açısından birinci sınıf bir malzemedir. öte yandan aynı ürünün muadilleri farklı firmalar tarafından üretilmekte olsa da el aletlerinin uzun ömürlü kullanımı için yukarıdaki firmalardan şaşmamak lazım gelir. düzgün kullanımda sizi, çocuğunuzu bile mezara sokar ama dayanıklı ve kolay bozulmayacak aletler olarak bir ömürden fazla kullanılır.
  • altındaki entrylere bakarak en sağlam el aletlerini üreten firmaların kastedildiği başlık. ancak direk başlıktan yürürsek:

(bkz: hilti)
  • lokma ve anahtar takımında snap-on birinci sıradadır. herhangi bir üretim hatasına karşı ömür boyu garantilidir.
  • “en sağlam el hareketleri” diye yaran yanlış okumalara adım atmış bulundum.

ne yazacağım bile belliydi şudur.
  • almanya'dan tüm yüzeyler için 90 parça uçları ile satın aldığım bosch 650 re darbeli matkap.

sayesinde yeni evimize epey ürün montajladım.
  • knipex
  • chrome vanidium iyidir fakat çok aşırı şekilde sahtesi çıktığından piyasada orijinalini bulmak imkansıza yakındır.
    izeltaş kesinlikle verilen parayı hakeder kalitelidir.
    elektrikli el aletlerinde bosch ve black decker tercih edilmelidir.
  • würth' ün her malı iyidir arkadaşlar yarı yolda bırakmaz.
  • bahco nws solingen felo knipex würth gedore beta stilson wera wiha weildmüller unior ve alman amerikan malı bazı unuttuğum ürünler
    veya
    izeltaş elta altaş ceta form retta cerpa norm vip tec rico yerli ürünler
hesabın var mı? giriş yap