• memelerini dizinde sektirme hareketi tek geçiyorum ben. düşürmeden 54 yapanını bile gördüm.
  • şüphesiz korkunçlu karı hareketi olmayandır.
  • bu hareketi görcem diye bazı +18'li linklere tıklanmamalıdır. siz siz olun tıklamayın! seksi kadın hareketini görcem diye altına sıçan suser durumuna düşersiniz, libido falan da kalmaz yemin ederim. sana çok kötü laflar hazırladım 18.
  • domalmak.

(bkz: oha hayvan oha)
  • yere düşen nesneyi eğilerek almak 'zannederdim'. bilmiyorum hala seksi bir harekettir belki ama, bende öyle olmadığı kesin.

aynada kendimi o şekilde gördüğümde, ayrılıp bağımsızlığını ilan etmiş bir göt gördüm.. o göt ki, 7 kıtaya nam salmış, sahibini gölgede bırakmış.. şimdi şimdi kafamda oturmaya başladı bazı şeyler..

(bkz: doğru bilinen yanlışlar)
  • başını hafifçe aşağıya doğru eğip, gözleri yukarı bakarken, en seksi gülüşünü atıp alt dudağının kenarını birazcık ısırması.

not: anlatmaya çalışırken pek seksi olmuyor, caps olaydı iyiydi. merhaba kızlar merhaba
  • nefes alışıdır :'(

(bkz: olum çok güzel kızlar var lan)
  • gözlerini gözlerinizden ayırmadan gözlerinizin içine içine yüzbinlerce kelimeyle ifade edemeyeceği hislerini sizinle paylaşması genelde son noktadır.

bonuslar:
    - ağzı doluyken, gözlerini yukarı dikip çok mutluyum bakışı atması
    - başbaşayken elini kalbinizin üstüne koyup çarpıntıları hissetmesi
  • kendi adıma en etkilendiğim şeyler.

-çok güzel bir sesle şarkı söylemek (bu yüzden back vokallere gnelde aşık oluyorum cunku onların sesleri her zaman muhteşem oluyor.
    -gülmek (müthiş bir gülüş bir kadın için her şey.
    -zekasını göstermek (zeki kadına ölürüm ben)

bunun dışında beşiktaşlı olmak da ekleneblir bonus.

bunlardan ötesi yok cidden.
  • (bkz: erojen bölgeye doğru yapılan cüccük hareketi)

en seksi kadın hareketi ne lan?
hesabın var mı? giriş yap