• "hayır, teşekkür ederim."

elbette ki bu kusursuz anket başlığını açmamın da bir sebebi var. şu an içme sebebimle aynı. o kadar yeşil ışık yakıp, mesajlar yollayıp, kafaları karıştırdıktan sonra bu sözü söylemesi, rasyonel ve fütüristik olarak düşünemeyen kalbime iyi gelmedi.

sözlük yazarlarının kalp karıncıklarını ya da kulakçıklarını kıran sözlerdir.

en son alınan iltifat'ın üzerinden de bi hayli geçmiş, vay canına.
    (#73086415)
  • "doğduğuna sevinmeli miyim, üzülmeli miyim bilmiyorum."

evet. doğum günümdeydi. zaten ota boka kırılmam, bir bunu hatırlıyorum. kırıldığım söylediği söz değil. 7 yıl her zor durumunda yanında olup sürekli onu düştüğünde kaldırmama rağmen söylemesi olmuştu. o da geçti gitti zaten.
  • çok samimi ve iyi niyetlisin. bu söz neden kalp kırar diye sorabilirsiniz ama devamında olmaz diye bir cümle kurulunca oluyor.
  • "iyi bir ücret teklif ettilerse tabii ki o şehre taşınabilirsin, nasıl olsa seni buraya bağlayan bir şey yok."

vardı...
  • bazen insanin aklini basina getirebilen sozdur.

su an tam hatirlamiyorum ama ne kadar igrenc, karaktersiz, tiksinc bir insan oldugumla ilgiliydi sanirim.

isin kotusu de gercekten oyle biri olsaydim da degseydi o kadar lafi yedigime diyorum o gunden beri kendi kendime.
  • "yorum yapma, dediğimi yap!" dedi eşim ve susmak zorundayım.
  • 10 senedir bu sektördeyim sektörün özür dilerim ama pezevengi olmuşum.

+işte müdür bey böyle olması gerekiyor,
    -senin bir şeyden anladığın yok, ne bilirsin sen.
  • beni surekli makyajli goren bir arkadasimin makyajsiz gorunce soyledigi sozdur:
    "ben aslinda makyaja karsiyim ama sen yap."
    :(
  • senin ben amk
  • kalbinizi kıran birini beynin affetmesi 6-8 ay sürmektedir.
hesabın var mı? giriş yap