4059 entry daha
  • qr kod ile para çekme ve yatırma işlemi ışık hızında olan şubesiz bankacılık.

bu saatten sonra atmde kart kullanmayın arkadaşlar. kopyalanma riski vs. uğraşılmaz mis gibi qr kod var artık.

tişikkirlir sipirmin :)*
  • dün kredi kartı için ben de aradım şu anda ortalama 5000 kişiye sadece deneme icin kredi karti basvurusu alınıyormuş sonrasında o kredi kartlarıyla devam edilecekmiş.

yıl sonuna kadar kredi kartı çıkacakmış yani. isterseniz deneme grubuna dahil olmak, arayıp söyleyebiliyorsunuz. bir 5000 kişiye daha yollanacakmış. ben öyle yaptım henuz haber gelmedi gerçi. hadi bakalim.
  • bugün itibariyle takdir ettğim banka. eft ücreti almadığından değil, kredi kartı istemiyorum dediğimde diretmeden peki diyen banka. diğer bankalar gibi zorla kart hesabı açıp soymaya çalışmadığı için.

bir insan işletme sahibi diye, ona zorla kart çıkartmak nedir?
  • havale/eft, fatura ödeme, kredi kartı borcu ödeme, agucuk gugucuk ödemeler için ekstra ücret almayan şirin mi şirin, daimi olarak hayat ortağım banka. her ay cep şubesinden en az 3 fatura ödeyen şahsımı yaklaşık olarak 10-12 tl masraftan kurtarmaktadır kendisi. şahsen onlarla sırf bunun için çalışıyorum desem yeridir ama verirlerse de bir kredi kartı... hayır demem tabii ki.
  • her bankanın yaptığı qr kod uygulamasını çok önemli bir işmiş gibi sözlükte reklamını yaptıran kuruluştur, bağlı olduğu finansbank atm yokluğundan dolayı para çekmek için tünelden elmadağ a kadar yürütür, sonra ana paranızı alır hesapta 300 500 tl bırakıp başka bankaya geçersiniz.
  • çalışmayı çok istiyorum ama bir türlü fırsat bulamadım kullananlara imreniyorum ama hareket edemiyorum enteresan.com
  • kredi kartini denemek isterim ama pilot isi falan sikinti olmus. o kadar altyapi hazirladilar sonucta direkt ver git iste niye ugrasiyorsan.

memnun oldugumuz bankacilik hizmeti.
  • hayatımda müşteri temsilcisini en sevdiğim iki şirketten birisi. diğeri için; (bkz: paypal). enpara çok resmi ve güler yüzlü konuşurken (güler yüzlü konuşmak nasıl oluyor bilmiyorum ama konuşurken gülümsediğini anlıyorum *) paypal'ın müşteri hizmetleri temsilcisi sanki 40 yıllık arkadaşım gibi konuşuyor. o rahatlıkla adama "hocam" falan dedim, kendisi de hocam demeye başladı. çok babacan birine benziyordu. ulan harbi çok değişik bir deneyimdi. böyle samimi, sakallı, her şeyi bilen bir abi gibi geldi. güven veriyordu. keşke kapanmasaydı amk.
  • kredi kartını deneme şerefine erişemediğim oluşum.

hemen eşimin enpara hesabındaki 300 milyar doları rakiplerine aktarıyorum. batırıcam sizi.
  • uygulamasını indirdikten sonra 1-2 dakikalık işlem sonrası anında kredi verebilen değişik bir oluşum.
7210 entry daha
hesabın var mı? giriş yap