• mevduat faizini %25’e falan çıkarmadılar. o dediğiniz 500 bin tl üzeri bakiye ve 180 gün vade için geçerli. neden en ciddi rakibi cepteteb’in bir adım önüne geçecek hamleler yapmıyor cidden merak ediyorum.
  • ayın en paralısı olana bundan sonra yüzde 2 extra faiz verecektir. böylelikle günlük faiz oranı yüzde 20 olmuştur.
  • 5000 tl' cik borcum olan oluşumdur.
  • an itibariyle piyasalarda 6.23 dolaylarında işlem gören dolar’ı 6.49 dan satan banka yuh diyorum.

kanıt
  • hala mesai saati dışında kur makasının açık olduğunu yeni bir şey bulmuş gibi yazanlar var. şu başlıkta hala bunu yazanlar sadece cehaletlerini değil, okumayı sevmeyen insanlar olduklarını da gösteriyorlar.
  • döviz alım satımına izin vermeyen banka. işlem yapmaya çalışında kur değişti diyor ama kur aynı.
  • altın alım satımın'da uzun vadede düşük kur makasları ile gönlümün efendisidir enpara.. mevduat'a faizide cabası.. hem bir de kredi kartıda aidat almıyor aidat veriyor. ama nedense bir türlü tam güvenemiyorum bu katarlılara
  • son zamanlarda fatura ile ilgili şikayeti olan bir tek ben değilmişim. gerekli şeyleri girdiğinizde borç varsa bile yok diyor, başka bankadan ödüyoruz yani enparacım. bil istedim
  • doğumgünümde benim adıma hayvanlara mama bağışlamış bankacılık oluşumu.

gel de övme şimdi. tatlı bi' videoyla da göstermişler, 4 çeşit köpekle.*
    böyle tatlı düşünen kurumları sevelim, sayalım.
  • krizde herkes gördü. inanmayın kötü şeyler olacak.
hesabın var mı? giriş yap