• an itibariyle barbee'nin yazar hakkında'sına bakarken şahit olup öğrendiğim; yaran karmalar'a dahil olmayı* hak ettiğini düşündüğüm nüktedan betimleme.
  • 666 karma puanı.
  • karmamın karşılığı. kedi bulun, kan istiyorum! (bkz: sözlük satanist yapıyor)
  • az evvel farkettiğim kimliğim, benliğim.
    artık nifak tohumu olacağım, şer odağı olacağım. dinden imandan çıkaracağım bu sözlüğü evet.
    kırırım bu bilgisayarı
  • - abi bana bir çok kötü versene
    - neden ya
    - karmam bi düşsün 666 olsun
    - e peki
    - fazla olmuş bi tane de euuaah ver
    - ben senin!
    - tamam tamam oldu
    - oha ya gitti abi herifin biri oylamış ya uf ya
  • ne işe yaradığı, nasıl bir mantığı olduğu hakkında herhangi bir fikrimin olmadığı karma puanlamasının bir kademesi.
    ayrıca uzun zaman sonra ben butonuna tıklayınca karşıma çıkmış sıfattır.
    ne hata yaptım da artık üzerimde bi karma zımbırtısı var bilemiyorum ama benden olsa olsa sakallı tavernacı olur daha ötesi olmaz.
  • yıllar önce yeni yazar olduğum dönemler ortamda bir karma muhabbeti dönmüştü. bana da sordular "peki sen karman ne olsun isterdin" diye, ben de "benim için karma değil, sözlüğe ve okuyucusuna bir şeyler katabilmek önemli; bu uğurda en düşük karmaya sahip olmam gerekiyorsa da bundan gurur duyarım" dedim. "geyik yapma lan, ciddi bir soru sorduk şurada" diye direttiklerinde de az önce söylediklerimle maksimum çelişen "entry uğruna ruhunu satmış" olmak isterdim dedim.

o an bana ulaşılmaz bir karma gibi geliyordu, ama demek şeytanla anlaşmayı o anda yapmış olmalıyım ki, bugün baktım, karmam bu olmuş. güzel bence, değer yine de.
  • karmaların içinden en beğendiğim. karmamın 666 olduğu bi ara nickimin altında böyle yazdığını gördüydüm de güldüydüm.

sonra ne mi oldu, ruhunu satan o şeytandan tatlı, mülayim bir şekerpare'ye terfi ettik, şeker gibi insan olduk. daha fazla çalışıp karma yükseltmenin ödülü bu mu? gücüme gitti vallahi.
  • tövbe estaizübillah 666 karma puanı ile gün itibariyle sahip olduğum yeni karmam. şekerpare ne kadar tatlı ne kadar naif idi halbükse. son entrymden sonra ssg lanetledi mi beni acaba?
hesabın var mı? giriş yap