• artistanbuldan akılda kalanlar ... birkaç aksel heykeli, o kadar.
  • kendisinin 'zenaatin sureti' adlı heykeli londra'daki tate modern müzesine alınmaya layık görülmüştür ve adı geçen müzede eseri sergilenen ilk türk olma şerefine nail olmuştur.
  • derslerinde, sözlükte kendisi ve dersi için yapılmış "en azıdan eğlenceli" tanımını çok kez alıntılayan hoca, ressam, heykeltraş. sabancı üniversitesi'nde va201 kodlu dersi veriyor. dersi işleme tarzı ilk başlarda garip gelse de git gide alışılıyor. tüm sömestr boyunca projelerine (haftada 2 proje) en çok zaman harcadığım ders olmuştur. projeler çoğu zaman çileden çıkarsa da çok uğraşınca adam gibi şeyler ortaya çıkar gibi oluyor. kendisi, projeleri beğenme eğilimi pek göstermez ama dersin gereğinden olsa gerek. ya da "çaycılık" yapıldığından. sıradan, az düşünülmüş proje sahipleri için kullandığı terimdir çaycı. çaycılarla ne alıp veremediği çok kez tartışma konusu olmuştur.

dersinde devamlılık önemlidir, hasta olmak bile yasaktır. dersin kıtabı falan yoktur. bu yüzden de katılım önemlidir.
  • süperdir.
  • bir ekşisözlük okuru olduğunu ve benim nick imi de bildiğini dün bana tatlı bir dille ifade etmiş olan ex hocam:)
  • kredi doldurabiliim diye ders saatini değiştirip bana kıyak çekeceğini umduğum canımız kanımız görsel iletişim tasarımı başkanımız:)
  • iki dönem de b- verip gönlümdeki yerini zorla kaybetmeye çalışmış yegane heykeltraş
  • 22 aralık 2012'de mimar sinan'daki 1980'den günümüze türkiye'de görsel sanatlar: tanıklıklar ve paylaşımlar panel dizisinin ilk bölümü olan 80'ler ayağında eleştirelliği mantıklı argümanlarla da donatarak dikkatleri üzerine çekmiş olan sanatçı.
  • süper gülüyor bu adam.
  • ayse kadioglu'nun esi.
hesabın var mı? giriş yap