şükela:  tümü | bugün
 • bordomavi.nette erdal kullanıcı adıyla yazan değerli bir büyüğümüz. keşke her taraftarımız onun fikirlerini paylaşabilse. kendisinin trabzonspor'un geleceğinde önemli bir yeri olacağını düşünüyorum. ayrıca takımla ilgili olarak zaman gazetesinde de yazar ara sıra.
 • zaman gazetesinde trabzonsporla ilgili yaptığı analizlerini ilgiyle takip ettiğimiz yazar.
 • tez vakitte televizyon programlarinda yerini alıp bizi serdar bali ve benzerlerinden kurtarmasını beklediğimiz, en azından konuştuğunda iki cümleyi bir araya güzelce getirebilen, uluslararası ilişkiler mezunu ve okul uğruna büyük yeteneği olduğu halde futbol kariyerinden vazgeçmiş; keyifle dinlenilebilen, eğlenceli, pratik, empati kurabilen, hoşsohbet ve kesinlikle zeki; trabzonspor yazıları ile ünlü spor yazarı. istanbul üniversitesinin halı sahaları ise hala onun ismini fısıldar. ah be abi diplomat da olmadın, kim bilir belki devam etseydin 96'da trabzonspor'u sen şampiyon yapardın.

  (bkz: #21455377)

  edit: http://twitter.com/erdalhos
 • tanışmıştım birilerinin vasıtasıyla. çok karizmatik bi adam. böyle luganonun saçları gibi saçları var ama daha güzeli. neden televizyonlarda yok diye merak eder dururum. çok akıcı bir ingilizcesi var.

  edit: nasıl ilerigörüşlü bi insanım görüyo musun sevgili sözlük?

  http://tvarsivi.com/…:49:11&res=2012-03-29 17:49:15
 • trabzonspor ve türk spor medyasının değerli kalemlerinden birisi.
  varlığı şu kirli medyada umut veriyor.
 • spor medyasındaki en değerli trabzonspor yazarlarından birisi kendisi. beraber şanlıurfa'ya türkiye kupası final maçına gitmişliğimiz vardır. öğrenciyken, her maça gittiğimde önce okulunu bitir sen bırak bu işleri tavsiyesi verirdi. ben de tavsiyelerine uyup bitirdim okulu.

  şahsen televizyona çıkarsa daha da başarılı olacağını düşünüyorum. son derece konuşmasını bilen, sohbeti dinlenen bir insan.
 • olcay çakır ile birlikte ekranda iyi bir ikili olduğunu düşündüğüm spor yazarı.

  (bkz: olcay çakır/#28090807)

  (bkz: trabzonsporlu spor yazarları)

  edit: programı izlemek isteneyler için:

  http://www.youtube.com/…=mf9opcoqyps&feature=colike

  http://www.youtube.com/…=txdetgygbpg&feature=colike
 • eyi uşaktır. yazarlık cephesini çok sonra öğrendiğim, evvelen insanlığını öğrendiğim dost. o beni tanımaz ama çook çay içmişliğimiz vardur :).. devam et erdalım; doğru gidiyorsun....
 • her pazartesi tvnet ekranlarında 4x4 programında arz-ı endam etmektedir. duruşuyla, entelektüel birikimi ve akademisyen kişiliğiyle de fark yaratmaktadır.

  çok yakında trt ekranlarına dünya çapında ses getirecek bir futbol belgeseliyle de futbolseverlerin karşısında olacak. müjdesini buradan verelim.
 • an itibarı ile tvnet'te 4x4 programında misafir olan ve milli takım ile ilgili konuşan spor yazarı.

  (bkz: tvnet/#30581750)

  edit: alper potuk ile ilgili konuşurken "türkiye'de kim fenerbahçe'de oynamak istemez" diyen can gebetaş'ın sözlerine "tolga*" diye araya girerek beni ve programdaki insanları güldürmüş kişi. sırf bu bir kelime ile bile neden türkiye'de spor programlarında trabzonspor'u temsilen kendisi gibi genç ve ne konuştuğunu iyi bilen yüzleri görmek istediğimizi ve bu isteğimizin haklılığını bir kez daha ortaya koymuştur.