• dün yayınlanan cnn yayınında gerçekleşen hadisedir.

erdoğan şöyle demiş: "inönü bunların en yakın arkadaşıydı. erdal inönü'nün bunların okullarını ziyaret ettiğini bilirim. onların davetlerine katıldıklarını iyi bilirim. gelsinler konuşalım."

erdal inönü'nün bu fetullah gülen ile hiçbir irtibatı olmamıştır. hele hele arkadaşlık, okul ziyaret etme falan zinhar...

bu laflar sol kesimde ecevit'e söylenir ki, ecevit'in bunların okullarını desteklemiş olduğunu, gülen ile muhabbeti olduğu bilinir.

erdoğan, bülent ecevit ile erdal inönü'yü karıştırmış sanıyorum. ya da doğrudan doğruya inönü'ye iftira atmış. ikisi de olabilir.

ha bir de, ecevit de inönü de çoook seneler önce ölmüştü. gelsinler konuşalım ne demek?

son günlerde biliyorsunuz erdoğan'ın çok sık aklı karışıyor, unutkanlık yaşıyor ve dili takılıyor. doktorları alarmda olmalı.

kaynak
  • “gelsinler konuşalım” demiş ya. ölü olduğunu biliyor tabi ecevit’in ve inönü’nün. o yüzden rahat.

herhangi kendi seçeceği bir chp milletvekili ile çıksın canlı yayında bu fetö konusunu konuşsun hadi.
  • yazık haplar,iğneler de kurtarmıyor artık,kayış koptu kopacak. bir zaman ecevit'e sağlığı yüzünden olmadık hakaretleri edenlerin aynı akibete uğraması ne enteresan değil mi?
    (bkz: demans)
  • ölülerle konuşmak isteyen bir cumhurbaşkanımız var. dirilerden ise uzak durmayı seviyor.

bıraktım ince, akşener.

düzgün bir gazetecinin karşına çıksa o bile yeter.
  • bu kadar üst üste olunca gideceğini anladı cezai ehliyeti yoktura mı oynuyor diye düşündüren açıklama.
  • "köprüyü komünistler satmak istedi özal engel oldu" lafı kadar vahim değildir.
  • (bkz: alzheimer)
  • ofis ortamında anırır gibi gülmeme neden olmuştur.
    kabul hazırlıksız yakalandım.

eyy ilahi adalet, sen ne kadar adilsin.
    daha altını ıslatacak ecevit için söylediklerini, hakaretlerini, iftiralarını yaşayacak.
    bu dünyada yaşaması gerekenleri yaşamadan gidemezsin bir yere.
hesabın var mı? giriş yap