• azarladığı insanlar "büyüğümüzdür döver de sever de" diyerek yine oylarını yerli ve milli olana verecektir.

karı koca arasına girme sonra sen kötü olursun diye bir laf var ya, işte öyle bir şey.
  • akillara rusen cakir'in akp hakkinda yorumunu getiren:

"akp ilk zamanlarinda halk ile ic ice olan, halka yardim eden, akp üyelerinin 'kendilerinden ödün vererek bir davanin savasini verdigi' bir olusumdu. günümüzde ise akp halktan uzak, lüks icerisinde yasayan bir yapiya dönüstü ve üyeleri artik akp'den bir sey bekliyor. akp bu üyelere bir sey verdigi ölcüde var olacaktir".
  • gahrolsun gılışdar sözleri eşliğinde oyları hunharca ulu efendimise basacak seçmenlerin azarlanması olayıdır.
  • partisinin oylarının artmasını sağlayacaktır. gerçekten dahi siyasetçi, ülkenin nasıl yönetileceğini ve nasıl seçim kazanacağını çözmüş.
  • az bile söylemiş. daha fazlasını söylememesi için hiçbir neden yok çünkü. devamında ülke savunma giderleri ile sebze meyve fiyatlarını karşılaştırdı. süper bir miting olmuş. reis bulmuş kitleyi, veriyor odunu veriyor odunu. gahrolsun gılışdar!
  • bu kacinci seviye ya valla helal olsun.. provakatorluk yapmayin diyor; adamlar alkisliyor. bizden hicbir sey beklemeyin diyor; adamlar yine alkislar. hakikaten sitcom gibi ulke ya karikatur falan cizsen maksimum cikacagi bu.

hayatimda ilk kez secim meydaninda bizden hicbir sey beklemeyin diyen siyasetci goruyorum. bildigimiz siyasetcilere benzemedigi kesin.
  • seçmeninin anladığı dilden konuşmuştur. aralarındaki mevzu, hiç girmeyelim.
  • sivas'ta olandır.

--- spoiler ---

cumhurbaşkanı tayyip erdoğan, kit'lere kadro isteyen bir gruba sert sözlerle yanıt verdi. erdoğan, "biz kit'lere kadroyu verdik. bizden bir şey beklemeyin. toplantıyı provoke etmeyin. alışılmış bir lider, siyasetçi değilim. samimi olalım, dürüst olalım, bu toplantıyı da güzel bir şekilde çıkaralım" dedi.
    --- spoiler ---

kaynak

video:

https://twitter.com/…urk/status/1093847525923143681
  • reis diyorsa vardır bir bildiği diyerek gavrura vurur gibi mührü yine ampüle vuracaktır.
  • ''şimdi ben sizi azarlamış gibi yapacağım, çaktırmayın tamam mı ! siz oyları ayarlayın gerisi bende '', diyecek hali yok ya !
hesabın var mı? giriş yap