• sevdiği adama nasıl ilgi göstereceğini bilen kızdır. "hep ben hep benci" değildir. evlenilesi'dir.
  • "sevgilimdir, eşimdir," diyen sözlük yazarının bulunmadığı kızdır. ancak burada "aşmış abi kız yeaaaa," desinler.
  • aslında hata yapıyordur. bir arasa iki arasa neyse bunun sonu gelmez genelde. olmayacak bir şey baştan bu kadar belliyken daha arayıp zorlamak neden.
  • yook öyle bir dünya
  • türk kızı değildir; ya da söz konusu erkek türk erkeği değildir; ya da kızımız feci şekilde azmıştır. ama sen yinede aklı başında kızdır falan de tabi ... tabi canım !
    ego sorunu yokt... yav heee heee
  • aramamayı seçse bir türlü, arasa başka türlü olan. neden bu kadar strateji güdülmesi gerektiğini hala anlayamamış olan kızdır. oysa ne güzel cıvıl cıvıl bahar gelmiştir. bu depresyon havasını kış aylarında bırakıp rahat rahat dolaşmak gereklidir. ama " önce o adım atsın sonra ben atayım" derken yaz gelecek. (bkz: zaman geçip gidiyor) yani gereksiz ikilemlere girmediği için eleştirilen, girse zaman kaybeden kızımızdır kendisi.
  • çoğunlukla erkeğin aramasını beklemediği kızdır.
  • çok normal bir kızdır. saçma sapan kalıplara takılmıyordur. "yok önce o arasın ben kendimi ağırdan satayım". gibi gereksiz triplere girmiyordur. tabi bizim millette bir kız istekli görününce "yollu bu yollu" diye yaftalandığı için baskı altında kalıp beklemeye geçebiliyorlar. yani bu da bizim yüzümüzden. yoksa çatır çatır araacaklar olm.
  • an itibariyle yaptığım boktan davranış. ağzıma sıçıyım o mesajı attığım için. insan bi arar, bi derdin ne der, herşeyi geçtim çaldır bok kafalı.
  • hemen arasa yuhh ne meraklı kızmış, aramasa kezbana bak baskılarından sıyrılmış canının istediğini yapan kız. aferin ona
hesabın var mı? giriş yap