• yaklasik 55 dakikadir fesin tv izliyorum ve cok onemli bi sey kesfettim. sanirim 150 farkli kadin gordum ama tek ortak noktalari var; zayifliklari. cirpi gibi upuzun bacaklari, dirseklerden disari dogru 45 derece acili kollari var hepsinin. ve fakat su var ki ne kadar zayif olsalar da gotleri got gibi. kivrimlar olmasi gerektigi gibi ve seksi. gelelim erkek gotune;

aga ciliz erkek gotu nedir oyle yahu?! pantolonun arka cepleri gotun icine girmis, ezis buzus bi goruntu. komik yani. boyle dumduz bi tahtaya centik atmis gibi.

yani demem o ki asure kazani gibi olmadigi surece kadin gotunun her zaman galip gelecegi karsilastirma.
  • eksik belge ile yapılamayacak karşılaştırma. iddaanamenin kabulünü beklemek zorundayız. ben hiç görmedimki daha önce, bilmiyorumki hiç. valla hiç duymadım.

hani kardeşim burda kadın götü?!

ayrıca söylüyorum inandıramıyorum:

(bkz: #24860158)
  • ikisinin de ortak noktası kıvırtmaktır. lop lop lop.

karı götü erkeğin cinsel isteği uğruna evrilerek deforme olmuştur. gereksiz bir genişlik, bir yayvanlık sahibidir. ekstra yağ depolar.

erkek götü ise iş görmeye programlıdır. kaslı yapısından dolayı özellikle genç yaşlarda kalkık ve konsantredir. son zamanlarda yaygınlaşan esnek slim fit pantalonlar ve eşofman modasıyla da erkek götü iyice meydana çıkmıştır. binaenaleyh erkeğin amı götüdür.
hesabın var mı? giriş yap