• güzel bir erkek götünü sadece kadınlar takdir eder, güzel bir kadın götünü ise her iki cinsiyet de.
  • do you know what arses are, patrick? arses are the human race's favorite thing. we like them on each other. we like them on magazine covers. we even like them on babies. when we're alone, we like to scratch them. when there's a fire, we like to warm them. and who among us hasn't, in a lonely moment,
    reached back for a discreet fondle?

we love our arses. when god gave us our arses, he had to stick them round the back just so we wouldn't sit and stare at them all day. 'cause when god made the arse, he didn't say, "hey, it's just your basic hinge. let's knock off early." he said, "behold ye angels, i have created the arse. throughout the ages to come, men and women shall grab hold of these and shout my name."

(bkz: jeff murdock)
    (bkz: coupling uk)

bu açıdan bakıldığında da fark yoktur. ancak her erkeğin gönlünde bir kadın götü yatar.

edit: typo
  • yaklasik 55 dakikadir fesin tv izliyorum ve cok onemli bi sey kesfettim. sanirim 150 farkli kadin gordum ama tek ortak noktalari var; zayifliklari. cirpi gibi upuzun bacaklari, dirseklerden disari dogru 45 derece acili kollari var hepsinin. ve fakat su var ki ne kadar zayif olsalar da gotleri got gibi. kivrimlar olmasi gerektigi gibi ve seksi. gelelim erkek gotune;

aga ciliz erkek gotu nedir oyle yahu?! pantolonun arka cepleri gotun icine girmis, ezis buzus bi goruntu. komik yani. boyle dumduz bi tahtaya centik atmis gibi.

yani demem o ki asure kazani gibi olmadigi surece kadin gotunun her zaman galip gelecegi karsilastirma.
  • eksik belge ile yapılamayacak karşılaştırma. iddaanamenin kabulünü beklemek zorundayız. ben hiç görmedimki daha önce, bilmiyorumki hiç. valla hiç duymadım.

hani kardeşim burda kadın götü?!

ayrıca söylüyorum inandıramıyorum:

(bkz: #24860158)