• ilk entryleri okuyunca "allah aşkına siz etmeyin" dediğim itiraflardır...
  • sevgili kızlar alkol almadan sevişemiyorum, rahat edemiyorum kafasını yaşamayı bırakın. bende alkollü biriyle sevişemiyorum araki bulasın alkol almayanını. alkol kötü birşeydir valla kötüdür çızz dır.
  • kacan kovalanir mantigi ile hareket edenler benim hayatima girdiginde, kacma kismi sonrasi kovalanmadiklarini anlamalari ve bunu panikle bana u donusu sonrasi halinizden asiri haz duyuyorum. aslinda bunun icin sizin adiniza uzuluyorumda sizi bu noktaya getiren hemcinslerimin gereksiz asiri ilgi odaklarina koymalari.
  • ıtiraf edilecek çok şey var ama benden öncekilerin yazdıklarını görünce vazgeçtim. biz böyle itiraf falan yazmayalım. gerçekten faciayiz bu konuda
  • itiraf ediyorum ,sevgiilim yok.(bkz: anlarsınız ya)
  • ciğerinizi biliyorum hanmfendiler. kasmayın kendinizi *
  • çirkinseniz, göğüs dekolteniz bir şey ifade etmiyor. ama malesef biz çirkinsek, cüzdanımız veya araba anahtarımız çok işe yarıyor. neden böylesiniz ki?
  • öyle hoş yüzler var ki... fakat bazen dişiniz olmasa sanki daha da güzel olacak.

ısırmayın ulan *
  • kadinsiniz diye cok konusmaniz hos gorulmuyor. tabii ki her kadin cok konusmuyor. ama "kadin cok konusur vir vir" diye bir stereotip onerme var ve belki siz farkinda olmadan bunun arkasina siginarak cok konusmanizin normal bir sey oldugunu dusunuyorsunuz. hic oyle degil.

itiraf ediyormusuz, tavsiye vermiyormusuz: cok konusan kadinlar, sizi duymuyorum. hele bir de "ben, ben, ben" diye mutemadiyen kendinizden bahsediyorsaniz, kafamda o sirada ya parazit var, ya da bambaska bir yerde, baska birileri ile, baska bir muhabbetteyim.
  • yesillendirin dinleyin itirafımı.
hesabın var mı? giriş yap