• neden net ve dürüst olamıyorsunuz? karşınızda bu bağlamda biri varsa anlaşılabilir olsa da bu şekilde biri yoksa neden? ve elbette neden 38 alternatifli bir iletişime girmektesiniz? dürüst, düzgün bir insanın enerjisini, iyi niyetini suistimal etmekten nasıl zevk alabilmektesiniz?

not: istediğiniz sorudan başlayabilirsiniz. *
  • -kız alma, kız verme, kız isteme gibi kavramlara bakış açınız nedir?

-istediğiniz zaman ağlayabilme gibi bir özelliğiniz var mı?

-"keşke erkeklere kaptırmasaydık" dediğiniz bir özelliğimiz var mı?

-"erkek arkadaşlıkları, kadın arkadaşlıklarından daha uzun soluklu ve sağlamdır" iddiası için ne düşünürsünüz?

-bmw m6audi rs5 mi?
  • aldatmak mı daha yorucu aldatılmak mı?
  • kocası dışında başka erkekle ile aşk ve ya cinsel birlikteliği olan kişiler bunu niye dürüstçe kocasına bildirmiyor?bedensel tatminsizlik yaşadığını bildirip evlilik içinde alternatif çözümlere yonelmiyor?kocasını kandıran kişinin adalet,vicdan hakkında konuşma hakkı var mıdır?ve bir insan kandırarak böyle uzun yıllar nasıl yaşar?...aynı sorular aslında erkekler içinde geçerli.
  • (#83375187) pastacı kursu :)
  • dunyanin en mantiksiz sorusuna hazirsaniz, yesilimi yakiniz.
    saka lan saka... dunya mantik ile donmese biz bu sayfada ne ariyoruz, degil mi? degil mi?
  • allah varsa nasıl oluyor da ateistler çen çen konuşuyor?
  • o boşluk duygusu sizde de var mı sürekli ?
  • yazar olmayi istediginde, hayalinde sozlugun boyle olacagini tahmin etmis miydin?
  • erkeklerin sizden nefret etmesi uzaklaşması için neden hep bir çaba içindesiniz ???

tüm yaş gruplarınızla konuştum sohbet ettim gerçekten düzgün birinize denk gelmedim mk hepiniz ruh hastası mısınız ?
hesabın var mı? giriş yap