şükela:  tümü | bugün
 • nazan oncel'in sokak kizi albumunden bir sarki. ozellikle "napcaz simdi? yatcaz simdi" ve "erkekler de yanar, hem de nasıl yanar, yanmak cozum degil, bizi yatak paklar" seklindeki sozleriyle dikkatleri cekmis, kaptanlik pazubandi tasimistir.
 • nazan oncel'in kendi soylemlerinden anladigimiz kadariyla, orjinali erkekler de yalar olup, komisyondan gecmedigi icin erkekler de yanar $eklinde hazirlanan $arki.
 • çok istedim. öhöm..
  vermediler... öhöm.
  bu ne inat.. öhöm.
  zalim peder.. öhö
  allahtan kork.. öhö
  sopası yok... öhö (aslında öhö veya öhöm yerine aha veya aham diyo nazan ablamız ama)
  güzele bakmak sevap ötesi yok..

  dabadabaday

  erkekler de yanar
  hem de nasıl yanar
  yanmak çözüm değil
  bizi yatak paklar... (veyahut nikah paklarmış)

  ben de geldim aşka
  benimki bir başka
  ne güzeller gördüm
  akşamdan sabaha....

  bi saniye..

  kız kurusu oldum walla
  boş gezene kız vermezler
  napçaz şimci yatcaz şimci
  gidip de banka soyacak değiliz ya...

  hep beraber
  herifler de yanar..
  hemide nasıl yanar
  yanmak çözüm değil
  bizi nikah paklar..

  hep beraber dediğimiz kısımda backvocalimiz sezen aksu hazretleri. esasen sezen mi nazan mı? diyenlere en iyi cevaptır bu heriflere karşı dayanışma oluşturmuş müthiş şarkı...!
 • klibini izlemeden onceydi, her tarafta caliyodu bu $arki, ho$uma da gitmi$ti. abazalarin abazasi olmakla nam yapmi$ bir arkada$'a sordum:
  -zafer, abi nasil olmu$ klip guzel mi?
  -eh abi biraz gogus var, biraz da bacak.
  -!!!
 • uzun bir sessizlik sonrasi ortalarda görünmeye başlayan nazan öncel in o dönemki parçası. hatırladığım kadarıyla atv ana haber e falan çıkmıştı, bu şarkının sözleri ahlaksız bulunduğundan.. geçen zamana nispetle türkiye çok değişti çok. evettir.
 • nazan öncel'in diva söz yazarı havalarına girip kasım kasım kasılmadığı zamanlarına ait şahane parça. şimdi gördükçe sinir oluyor insan o zamanlar seviyorduk nazan öncel'i*
 • emre altuğ un yeni albümüne koyduğu,kız kurusu oldum valla kısmını er kurusu oldum valla şeklinde değiştirdiği,müthiş nazan öncel şarkısı.
 • aynı zamanda yaklaşık 8 senedir "benimki bir başka" kısmını "benim gibi başka" şeklinde söylediğimi anladığım şarkı.
 • ilk çıktığında hiç unutmam nazan öncel 'in, uzun eteğini iki bacağının arasına alıp mahallede kapı önünde çekirdek çitler gibi salaş, sezen aksu 'nun seni yerler 'inde olduğu gibi tahrik edici karakteristiğiyle sırım sırım sırıttığı bir klibe sahip parça idi.
  benim için özel bir parçadır. zira o yaz; çok uzun bir zaman sonra dayımı görmüştüm, istanbul'a gelmişlerdi tatil için, tang 'ler yeni çıkmıştı, bol bol üsküdar'da gezinti yapardık, biliyorum lan, bu kısmın ne başlıktaki şarkıyla, ne de nazan öncel 'le alakası var. benimle alakalı lan işte.